Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet kigyógyulni a...

Hogy lehet kigyógyulni a hipochondriából?

Figyelt kérdés
Szörnyű, mindenféle betegséget beképzelek. Pszichiáternél voltam, ő azt mondta, hogy ez nem baj. De hát hogy ne lenne az, egyszerűen kikészít...
2015. jan. 16. 00:23
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom mennyit bújod a netet betegségek után,ill. ha valamit gyanítasz magadon hogy azonosítsd a tüneteket,de azzal pl teljesen le kellene állni. Nagy levegő,és álld meg hogy ne nézz utána,mert 99% hogy éppen semmi bajod.(=
2015. jan. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pszichiáterednek igaza volt:

[link]

2015. jan. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Orvosi egyetemre járok.

Utolsót nem értem.

2015. jan. 16. 11:33
 4/4 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, kivéve hogy én csak a ráktól félek, járok is pszichiáterhez. Nekem az egész abból van, hogy szorongok. A szorongás meg nem "kézzel megfogható" valami és ezért manifesztálódik a szorongásom abban hogy keresem magamon a betegségek tüneteit. Én szedek gyógszert ami segít. Szerintem menj maszek pszichiáterhez.
2015. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!