Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet kigyógyulni a...

Hogy lehet kigyógyulni a pánikbetegségből?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy kinek hogy sikerült. Úgy vettem észre, hogy ha csak a gyógyszert szedem, az nem igazi. Elkezdtem sportolni és meditálni. Többet foglalkozok a nyelvtanulással és olvasással. És úgy érzem, mintha kezdenék jobban lenni. Mármint könnyebb "felülkerekedni", ha rám akar jönni a roham. Meg fogok gyógyulni?

2014. nov. 10. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha erősen hiszel benne és teszel is érte, akkor igen. Vagy, ha még se, mert az is előfordulhat sajnos, akkor is biztos, hogy jobb lesz. Én 2000 óta vagyok pánikbeteg, már minden féle formájában előjött, mindig más és más váltotta ki. Nekem mondjuk párosult depresszióval is. Amit a dokijaim elfelejtettek észre venni is. Nem olyan rég egy pánikbetegséggel kapcsolatos témában jöttem rá, tesztet is kitöltve, hogy az is volt nálam. Nálam nagy valószínűséggel az önsajnálat legkisebb formája is kiváltotta mind a depressziót, mind a pánik rohamokat is. A legkisebb formáját úgy értem, hogy én azt is annak tartom, hogyha jogosnak is éreztem. Amióta teljesen kiírtottam, illetve kizártam magamból tehát magát az önsajnálatot én azóta vagyok sokkal jobban.

Nem tudom, hogy neked milyen formában jelentkezik, nálam a legelső rohamok utazás alatt jöttek, engem is tömtek gyógyszerekkel, de én végül orvosi felügyelet alatt abba hagytam, sikerült olyat találnom, aki kezelt is, aztán apránként szoktattuk magamat vissza a közlekedéshez. Ha érdekel esetleg további tapasztalat, hogy mit hogy gyűrtem le akkor írok neked még privit. :)

2014. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress magadnak egy fórumot, ahol sorstársakkal levelezhettek. Így láthatod, hogy van kiút, csak végig kell járni. Ilyen lehet a Búra.hu

Így írd be a googliba, vagy a böngészőbe.

2014. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A pánikbetegséget ma már nagyon szép hatásfokkal gyógyítják a pszichológusok. Egyszerűen jelentkezz be a helyi családsegítőbe, szerintem még a TB is támogatja ezt neked.
2014. nov. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bigyótek válasza:

A Moksa cseppek gyógyítják, meg a homeopátia

a Sedatif pc is segít

a kórházi gyógyszerek csak elfedik a bajt

Nézz be az fb-n a Pánikbetegen is pozitívan csoportba ott megtudod beszélni kérdezni :)

2015. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
frontin
2018. máj. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon jó úton haladsz, ezek segítenek meggyógyulni. Főleg a sportot űzzed
2018. máj. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!