Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék erősebb lelkileg?

Hogyan lehetnék erősebb lelkileg?

Figyelt kérdés

Már évek óta kb. minden nap sírok, ráadásul mindig ugyanazon okoknál fogva, és már kikészülök. Általában nagyon nehezen tudom elfojtani a sírást, a szemem iszonyú gyorsan könnyes lesz, és ezt nagyon szégyellem a többi ember előtt, nem akarom, hogy lássák rajtam. Azt hittem, az idő megedzi az embert, de én még mindig nagyon szenvedek.


Ilyenkot mit lehet csinálni? Akik erősek, ők mit tesznek, ha fáj nekik valami? Mi tette őket érzelmileg és lelkileg erőssé?


Köszönöm előre is a segítséget!


2015. jan. 20. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
"Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" sorozat, nézd meg a YouTube-on. Mit gondolsz, milyen lenne Neked egy lelki nagytakarítás?
2015. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem terápiával sikerült.

Hogy hogyan működöm most? Most már megélem a negatív érzéseimet, és legyőzöm őket, mindegyikből tanulok valamit. De ehhez kellett az, hogy a nagyon mélyen elnyomott fájdalmak fel tudjanak szakadni, az meg nem ment egyedül.

2015. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok én is, mint a második válaszoló.
2015. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is ilyen voltam nagyon sokat sírtam de mondjuk én egy idő után érzelem nélküli ember lettem,de így bele gondolva hidd el hogy jobb ha érzel és udsz sírni is én szivesen lennék megint olyan.
2015. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!