Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra kaptam Xanaxot és...

Szorongásra kaptam Xanaxot és rexetint, Érdemes szedni?

Figyelt kérdés

Szóval ez elmúlt vasárnap óta isszoyat rossz kedvem volt. Rexetinről rosszakat írnak szóval nem szeretném szedni.

Xanaxotból a leggyengébbet szedem 0.25-set ?

Félek hogy függő leszek , érdemes őket szedni?



2015. jan. 23. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rövid ideig nem baj, de mihamarabb elkezded a pszichoterápiát, annál gyorsabb a gyógyulásod.
2015. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
beszélgetés nincsen, csak gyógyszert írtak fel nekem.
2015. jan. 23. 17:11
 3/12 A kérdező kommentje:
Xanaxot szedem csak, a Rexetint nem akarom azt írják nem áll fel meg ilyenek.
2015. jan. 23. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:

Hosszútávon szorongásra a terápia a legjobb azt mondják. Azt a pszichiáter nem feltétlen írja fel", de magadtól jelentkezhetsz, nem kell hozzá beutaló.

Rexetintől nekem is azt volt, hogy nem érdekelt az se.Mondjuk más se nagyon. De akkor éppen jobbnak tartottam mint, hogy rettegjek.Csak közömbös lettem. De nem feltétlen okozza ezt mindenkinél, ki lehet próbálni aztán max. váltotok.Erre legalább nem szoksz úgy rá mint a nyugtatókra. Azokból meg majd egyre több kellhet, főleg ha fiatalon kezdi el az ember.

2015. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na a Rexetintből csak negyedet mertem bevenni :)
2015. jan. 23. 18:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát annak úgy lehet nem sok értelme van
2015. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jaj! Ne tedd! Én megbántam. Nálam kb. 2-3 éve diagnosztizáltak pánikbetegséget, szorongást. Xanax-ot írtak fel, mellette jártam pszichoterápiás kezelésre, ami nekem sajnos nem segített. A tüneteim ugyanúgy jelen voltak, nem múltak, nem enyhültek. SR-t írt fel a doki, de attól a suliban sem tudtam se gondolkodni, se semmit, de ezt így konkrétan.. váltottam simára, én 0,5-set szedek, de csak felet. Függő lettem én is sajnos, mert ha nem veszem be érzem, hogy szorul a torkom, szédülök.. szóval nagyon hamar a rabjává lehet válni. Anyukám szed Rexetin-t, Ő is ugyanígy járt, csak annyi a különbség, hogy Ő már 10 éve szedi. Segít ugyan, mert nincsenek tünetei, de letenni nem tudja. Ha abba is hagyja, tehát nem szedi pár napig, borzasztóan rosszul lesz. Inkább ne szedd! Próbálj sportolni, kikapcsolódni, ne gondolkodj sokat! Foglald el magad. Én nagyon bánom, hogy anno ehhez folyamodtam. Istenem de bánom.. :-(


21L

2015. jan. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

vasárnap óta fogytam 4 kg-ot!

Ma mértem 87 Kg vagyok!

Múlthéten meg 91 kg voltam. Úgy látom hogy nincs étvágyam durván meglátszik.

2015. jan. 24. 15:06
 9/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam netten keresztül egy Agykontrol videót!

Aztán a relaxációs zene sokat segít!

https://www.youtube.com/watch?v=qycqF1CWcXg

2015. jan. 24. 19:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 21L! De könnyű azt írni, hogy inkább ne szedd! Szerinted van választása?
2015. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!