Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lehetek, van kiút?

Depressziós lehetek, van kiút?

Figyelt kérdés

Rengeteg dolog megváltozott hogy felnőtt lettem. El kellett mennem szinte azonnal dolgozni. Ahogy betöltöttem a 18at rá 2 napra lefeküdtem egy csajjal és azóta depressziósnak vélem magam. Öngyilkosságra is sokat gondoltam. Azóta viszont nem gondolok ilyenre mióta barátnőm van. De most félek ,hogy nekem annyi. Ma már odáig fajult a dolog ,hogy semmit nem érzek iránta. Úgy vélem ellenem akarja fordítani a depresszió a barátnőmet. Rengeteget vagyunk együtt de mégis egyre jobban az jön ki mintha egy idegen lenne. Ezt a depresszió okozza? Ennyire tönkre teszi az érzelmeket ? Ha kigyógyulnék belőle akkor visszajönnének az érzelmek? Ha depressziósan összejöttem vele akkor ez csak komoly lehet nem? Főleg ,hogy kitartok mellette és ő is mellettem ebben a nehéz időszakban. Mikor lehetek boldog vele újra?


Amúgy folyamatosan egyfajta üresség érzet van bennem, elégedetlenség ,örömtelenség,sokszor bevillan ,hogy nem találom a helyemet. Hozzáteszem a saját szüleim iránt sem érzek semmit. Elhagyni nem tudnám és nem is akarom . csak boldog akarok vele lenni. Van erre esély? Azt mondják minden más lesz ha elmúlik a depresszió , 100szor boldogabb leszek de nem merek ebben hinni. Nekem ez olyan hihehetetlen :( ja és akkor mikor kezdődött már 2 hónapja abba hagytam a kondit. Előtte 2 évet kondiztam kisebb nagyobb kihagyásokkal . semmihez nincs kedvem se erőm :(


Nagyon szeretném már érezni a párom iránt azt ,hogy ő a legfontosabb nekem a világon . semmi mást nem kérek . nem kell autó , gazdagság, ház vagy épp hogy ismert legyek csak ennyit akarok ,hogy vele lehessek boldog. Minden megvan egy normális kapcsolathoz kivéve ezt a szeretet dolgot nem érzem. Szerintetek szükséges érezni bármit is ha mindent megtudunk beszélni és támogatjuk egymást? Vagy csak a depresszió tompít és butít el ennyire? Kérlek szépen segítsetek. Nagyon fáj ,hogy nem tudom értékelni és élvezni a barátnőmet


2015. jan. 25. 16:58
 1/4 anonim válasza:
Csak a sablonszöveggel tudok jönni, kezdj valamilyen új hobbiba, vagy kezdj újra kondizni, amit pedig nem szeretsz csinálni, és nem kötelező, mindenképp hagyd abba. Ha nem valtozik semmi, szerintem keress fel egy szakembert.
2015. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom menj el egy pszichológushoz, ő biztosan jobb tanácsot ad majd neked, mint mi, így interneten keresztül. :) Idővel biztos jobb lesz, és ezt hitesd is el magaddal.
2015. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én azt tanácsolom,hogy kezdj el örülni légy hálás az életedért gondolj bele más mit nem adna,hogy élhessen legyen egy szép barátnője gondold végig az életed és lehet,hogy tényleg depresszió áll mögötte de abból van kiút tapasztalatból mondom :)

Gondolkozz és ne add át magad a csüggedésnek próbálj változni beszélj erről másoknak pl a barátnődnek mondd el keress emberi kapcsolatokat barátokat és próbálj a szüleiddel is jobb kapcsolatot kialakitani.Gondold végig mióta kezdődött ez az üresség mi áll a háttérben.Kivánom,hogy megtaljon a boldogság és ne érezd magad hiábavalónak. SOK SIKERT!+FEL A FEJJEL.

2015. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te f.a.sz rengeteget vagytokbegyutt...... Találkozzatok csak hetvégente. Sokkal édesebb egy talalkozó ha regóta nem lattad a masikat.... Meguntad. Nincs hianyérzet. A nőkbe az az élvezet hogy harcolni kell értük. Es ha a vadászat végén, leterited a zsákmányt sokkal dicsősegesebb mintha megadná magát. Megszokott lesz az egész. Egy hajszáritó is csak akkor lesz igazán fontos ha 5 perc mulva indupni kell és még vizes a hajad.... Addig meg leszarod. Egy fepesleges tárgy. Viselkedj férfiként. Depreszió.... Meg minden szar... Ezek csak kifogasok. Szívesen a segítséget amugy.
2015. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!