Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor leszek jobban? Rögtön...

Mikor leszek jobban? Rögtön abba kellet hagynom a Xanaxot

Figyelt kérdés
Kitört rajtam a pánikbetegség.Az orvos Xanaxot irt fel.Ezt a múltvasárnap keztem el.Keddre hülye gondolataim támadtak(felgyujtom a lakást és mindenkit).Visszamentem az orvoshoz.Azt mondta valószinű,hogy a Xanaxtol van.Már az este nem vettem be.Mára nagyon összetörtnek éreztem magam.Lehetséges,hogy 4 nap allat hozzászoktam a Xanaxhoz? Ugyebár 4 napi Xanax nem sok,ezért is mondta az orvos,hogy hagyam abba.Mikor mulik el a mellékhatása?

2015. jan. 31. 16:52
 1/10 A kérdező kommentje:
megjegyzem 2 napig negyedet majd 2 napig felet szedtem!
2015. jan. 31. 16:55
 2/10 anonim ***** válasza:

1 hónap kell legalább a hozzá szokáshoz!

Szerinte próbáld meg a pszihoterápiát ! Vagy kerüld el a pánik betegséget kiváltó okokat ! Az a helyzet a gyógyszerek egyáltalán nem megbízhatóak !

Többet ártanak mint használnak! Az emberek Kb 10% gyógyul meg tőlük! Én magam is szedek jelenleg 1 hete és egy zombi lettem akinek nincsenek érzései!

2015. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen errőségűt kaptál? A Xanaxról nem hallottam még ilyen mellékhatást. Nem kaptál valami antidepresszánst?
2015. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
0,25 ez a legalacsonyabb dózis.Ezen kivül még negyed Zoloftot kaptam!
2015. jan. 31. 17:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Zolofttól rosszabbodott az idegállapotod, nem a Xanaxtól. A Xanax az egy nyugtató. A Zoloft az egy pörgetőszer. Én ugyanezt a kettőt kaptam és én sem tudtam szedni a Zoloftot. Nem szoktál ehhez a kis mennyiségű Xanaszhoz hozzá.
2015. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Ha abbahagyod a gyógyszered szedését sokkal rosszabbul leszel.

Negyed xanaxtól, meg negyed zolofttól nem szoktak az emberek haldokolni.

2015. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A gyogyszerek mint elhangzottak megbizhatatlanok. Inkámb tanuld meg kezelni a kiváltó okokat. Bárhogyis, sok sikert ! (Y)
2015. febr. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sportolj napi szinten, tanulj meg helyesen lélegezni, relaxálj és szedjél B-MAX vitamint.
2015. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a Zoloft-Xanax kombinációtól felvágtam az ereimet nem is egyszer (és ez csak egy a sok rosszból), NE SZEDD egyiket sem!!!!!! Pszichoterápia, életvezető segítsége a megoldás a lelki problémákra. Gyógyszereket kerüld.
2015. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Xanax lehet az oka, én is így jártam vele. Helyette kaptam rivotrilt, a zoloft mellé. " hónap alatt kigyógyultam.
2015. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!