Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet? Ezek lehetnek a...

Mitől lehet? Ezek lehetnek a vashiánytól?

Figyelt kérdés

Vashiányos vérszegénységem van, egyszerűen nem tudok egyenesen előre nézni mert szédülök, mintha nehezebb lenne a fejem, kettéválik a körmöm, fáradt,gyenge vagyok, lilaság a szem alatt..., mindig valamit kérdeznek és vissza kérdezem hogy mi, pedig tudom hogy miről van szó, nem nagyon tudok mások szemébe nézni mert szédülök és nagyon rossz így, ha valaki kérdez akkor olyan hülyén válaszolok neki vissza, nem úgy mint régen, meg olyan mintha kiestek volna dolgok nem emlékszik pillanatokra...

16/L


2015. febr. 5. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mitől van, de szerintem mindenképp menj el orvoshoz, ha ennyire rosszul vagy!
2015. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez akár lehet vérszegénység oka is, alacsony vérnyomás. Vagy akár allergia is, vagy egyéb más körülmény, ami valahogyan oxigénhiányt okozhat.

Egy vérképet sürgősen javasolt elvégeztetni.

2015. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ez fura! Ennyire pontosan tudod a betegséged nevét, és mégsem kérdezed meg az orvosodtól? Már kezelnek? Gyógyszert szedsz?
2015. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen már szedek gyógyszert vashiányra
2015. febr. 7. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!