Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordulhat skizofrénia...

Előfordulhat skizofrénia 7éves kisfiunál?

Figyelt kérdés
A kisfiam hallucinál és paranoia is előfordult nála tegnap. Utána kezdtem keresni és láttam, hogy a skizofrénia előjelei és megiettem. Mellette 38fokos láza is van. Annak szerintem a paranoianak van koze hogy elmentem 4napra és addig a nővérével maradt, kozbe a fejébe vette, hogy én elhogyom és nem jövök hozzá vissza. Ha valaki tud kérem segitsen mert nagyon félek, hogy valami komolyabb baja esett.

2015. febr. 6. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A láztól is hallucinálhat egy ennyi idős kisgyerek.Konkrétan mit hallucinál? Nem lehet, hogy szines a képzelőereje és csak erről van szó? Biztos érzékeny a gyerek. El lett neki magyarázva, hogy csak 4 napról van szó amikor elmentél?
2015. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Skizofrénia 25 év alatt nem szokott elöfordulni.


Viszont szerintem NEKED sürgösen pszichológusra lenne a szükséged, ha ilyesmi eszedbe jut ok nélkül.

2015. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemzo ennyi idosen. A laz is kivalt ilyen tunetet,de lehet hogy pszihologus kellene
2015. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Skizofrénia 25 év alatt nem szokott elöfordulni. " , rosszul tudod.Én skizofrén vagyok és 16 évesen hallucináltam először.Viszont 7 éves korban ez még nem lehetséges.Annak más oka lehet.
2015. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A láz is okozhat hallucinációt, de bizonyos betegségek (pl. az epilepszia egy "változata") vagy a kimerültség és a túlzott stressz is. Nyilván, az orvos tudná megmondani, hogy jelen esetben mi lehetett a kiváltó ok...
2015. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A láztól egy kisgyerek tud hallucinálni, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Bátyám is hallucinált kicsi korában egyszer magas láztól. Az meg, hogy aggódott, hogy el lesz hagyva főleg betegen ilyen kicsiként sem kéne, hogy meglepő dolog legyen. Kis gyerek még! Mindent el kell neki mondani, hogy ne aggódjon!!
2015. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
7 évesen is lehet egy gyerek skizofrén, de nagyon ritka. Lehet a láztól, a paranoia meg attól, hogy erősen aggódik érte.
2015. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!