Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az agyamra ment az internet?

Az agyamra ment az internet?

Figyelt kérdés
Szinte rettegek,hogy véletlenül bejelölök valakit facebook-on vagy véletlenül belájkolom a képét..és képes vagyok 20x visszamenni végigpörgetni,hogy biztos nem lájkoltam be? Már ott tartok,hogy felveszem telefonnal,hogy úgy nyugtassam magam,hogy nem lájkoltam meg nem jelöltem senkit sem be véletlenül..nagyon rossz érzés mert egyszerűen nem is bírok megálljt parancsolni neki..újra ellenőrzöm..
2015. febr. 14. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, keress fel egy agyturkászt :)
2015. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
járok jó ideje már igazából nem csak ez a probléma van hanem azt is felveszem mikor bezárom az ajtót azt is,hogy kihúzom a konnektorból a dolgokat stb..ezeket mind felveszem..igazából nem is nézem vissza őket hanem törlöm de valamiféle hamis biztonságérzetet ad.. azért írtam most az internetet mert eddig erre még nem volt példa..de most már ott tartok ,hogy azt is levideóztam végiggörgetve,hogy oké nem lájkoltam be nem lájkoltam be... ráadásul utálom magam miatta..utálom,hogy beteg vagyok
2015. febr. 14. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a dolog. Töröld magad a FB oldalról. Szedd össze azokat akik neked fontosak, barátok, írj nekik levelet, hogy lelépsz az oldalról, kérd el az e-mail címüket, tl. számukat, hogy a kapcsolatotok legyen tartva. Én ezt csináltam régebben. Hidd el simán meg lehet lenni ilyen oldalak nélkül, annak idején sem volt és simán jól éreztük magunkat.
2015. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az az internetre megoldás de a többi problémára sajnos nem..igazából azon kéne változtatnom,hogy ne vegyek mindent a szívemre lazábban fogjam fel az életet és többet tegyek magamért ne csak mindig másokért ..csak ez nem megy..mert ha nem segítek másnak bűntudatom van..de ha segítek én magam annyira beleélem magam a problémáikba,hogy magamat teszem tönkre mikor ők már rég jól vannak ( na és persze utána ezt elfelejtik..de bennem ezek megmaradnak)
2015. febr. 14. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, mások problémáival könnyebb foglalkozni, mint a sajáttal, azért mert az a te problémád és neked kell megoldani, szembe nézni a félelmekkel. Pedig többre mennél ha saját magaddal foglalkoznál előbb, mint másokkal, akár milyen nehéz is!
2015. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!