Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet túlélni az életet?

Hogyan lehet túlélni az életet?

Figyelt kérdés

Nagyon sok idő van még az életből, és nem tudom, hogy mihez kezdjek. Nem sok értelme volt a megszületésemnek, csak elszívom másoktól a levegőt...

Elviselhetetlen, hogy semmiben nem vagyok jó, hogy szép sem vagyok, meg hogy az emberekkel sem tudok kapcsolatot teremteni (nincsenek barátaim sem). Ha valami lenne bennem, ami értékes lenne, akkor talán tudnék kezdeni valamit... De így... Én próbáltam már optimista is lenni, de őszintén szólva, akkor se volt egy kicsivel se több tehetségem vagy bármi. A szocializálódásról már lemondtam, mert egy unalmas emberrel ki akarna egyáltalán szóba állni... nem iszom, nem dohányzom, nem bulizom, vagy a másik irányból: nincsenek mélyenszántó gondolataim, nem vagyok művelt, stb.


Mit tehet az életével egy magamfajta ember? Erőm már alig van, épphogy túl tudom élni a napokat... Gyerekkorom óta ilyen vagyok, csak akkor még azt hittem, hogy idővel minden meg fog változni.


2010. febr. 11. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Ne add fel soha!!!Nem tudni mit hoz a holnap,nézz szembe vele.Hidd el mindenkinek vannak nagy gondjai,de valahogy túléljük a napokat.Ha pedig már túléljük,akkor vehetjük lazábban is,nem?Esetleg próbálhatjuk élvezni is.Tedd te is.
2010. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Kéne nekem egy 70wattos fémhalogén lámpa, de nem tudom hol tudnék venni. Keress nekem valami üzletet, de kéne hozzá trafó is, meg foglalat. Ha tudnék venni, tök boldog lennék,

és te is boldog lehetnél hogy segíthettél nekem :D

2010. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

19 vagyok.

Ha találok, szólok. ;D

2010. febr. 11. 19:23
 5/16 anonim ***** válasza:
inkább az 1. válaszoló ölje meg magát -.-
2010. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én detto ugyanez vagyok, annyi kivétellel, hogy tudom, hogy mihez fogok kezdeni a suli után (pár hónap és végzek).
2010. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Mindenképp törődnöd kell magaddal, h ne túléld, hanem éld az életed.csak te tehetsz ezért, senki más.Merj segítséget kérni.Már az bátor, h kimondtad mi baj veled, sokan erre se képesek.Hajrá!
2010. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

19:29-es vagyok:

Én kértem segítséget egy dokitól, nem sokkal ugyan, de jobb lett az életem. Már az jól esett, hogy valakinek elmondhattam a problémám. Mint ahogy a 20:30-as válaszadó ajánlotta, én is ajánlom!

2010. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ne izgulj én teljesen ugyanaz vagyok mint te, viszont már 33 éves, elötted meg még ott a fiatalság, simán tanulhatsz még, bulizhatsz, ennyi idősen még nem maradtál le semmiről, sajnos én is elkövettem azt a hibát, vártam hogy csak megtörtenjen velem minden, de tenni nem tettem érte semmit, ne ess te is ebbe a hibába.
2010. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Figyu, én a helyedben otthon keresnék valami elfoglaltságot..sütögetés, tornázás (edzőterembe is járhatsz), olvasás ( hisz ha felfedezed egyszer a könyvek világát akkor attól többé nem szabadulsz..:) ) írj blogot, biztos van otthon munka- segíts a szüleidnek (én már 'csak' attól jobban érzem magam itthon ha az anyuval nézem a tévét)... szerintem neked ez a bajod. Elzárkózol az élettől. Van tesód? Szervezz magadnak programot, pl.: menj el moziba, kiálításra, nézz körül a neten hol, milyen akciók vannak és utazz oda busszal vagy vonattal, így egy egész napot is erre szánhatnál... esetleg keress valami munkát: boltban kisegítő, térj be egy tesco szerűségbe kérdezd meg hogy nem kell-e kirakodó ember....vagy tanulj tovább, ha nem akarsz tovább tanulni keress valami tanfolyamot ami szakosít, keress külföldi állást (ne angliába, inkább újzélland vagy valahova ami messze van...) kapásból ennyi ötletem lenne...:)
2010. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!