Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikbetegseg! Borzaszto...

Panikbetegseg! Borzaszto fejfajas, szedules?

Figyelt kérdés
panikbeteg vagyok, tegnap stresszes napom volt estere nagyon rosszul lettem, delig aludtam, azota csak fekszek az agyba nagyon rosszul vagyok, faj a fejem, szedulok, ugy erzem nagam mintha almodnek. Hozzatennem, hogy ma is tortent valami amin megint sokat idegeskedtem. Lehet ez ettol? Mit tegyek, hogy jobbab legyek? Holnap mindenkepp kimozdulok valahova, de most ez eleg elviselhetetlen es, ha ha lefekszek aludni csak kinlodok es azt se tudok.
2015. febr. 21. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha pánikbeteg vagy, és van gyógyszered, akkor szedd be rendesen. Ma nincs front, talán az esőt érzed. Ha nem vagy nagyon rosszul, keljél fel, legalább egy egy órára. Viszont ez az elhagyatottságérzés, fejfájás akár az influenza előszele is lehet.
2015. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mara teljesen elmult
2015. febr. 22. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!