Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék tenni? (lent)

Mit tudnék tenni? (lent)

Figyelt kérdés
Sokszor szomorú vagyok és sírok.Több úgymond lelki problémám van amitől csak még rosszabb minden.Apával nagyon keveset találkozok és most a testvérem is elköltözött.Emellett az iskolában sem érzem jól magamat.Unalmasnak tartom az életemet nincs semmi ami boldoggá tenne,amit szívesen csinálnék.Magányosnak érzem magam.A szüleim azt javasolták hogy menjek el pszihológushoz de én nem szeretnék elmenni mert úgy érzem nem tudna nekem segíteni.Mit javasoltok mit tegyek hogy ne legyek ilyen?

2015. febr. 23. 18:53
 1/4 anonim válasza:
Keress barátokat, kirándulj, próbálj vmi új hobbit, nézz vicces filmeket, vagy simoss egy kutyát. :)
2015. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

próbáld ki az alábbi weboldalon lévő gyakorlatokat


www.szorongaskezeles.spm.hu

2015. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
keress egy párt
2015. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig egy jó pszichológus nagyon sokat tud segíteni. Én másfél éve terápiázom, és teljesen átalakult a személyiségem - legalábbis a problémás része. A jó dolgok pedig megmaradtak. Nagyon kemény munka, de megéri. Bárcsak már korábban belevágtam volna!
2015. febr. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!