Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológus észre veszi ha...

A pszichológus észre veszi ha hazudok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 03:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%

Aki hazudik az csal

Aki hazudik az lop

Hazudni-csalni csúúúúnya dolog...

2010. febr. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Engedd meg, hogy visszakérdezzek: miért menne olyan ember pszichológushoz vagy orvoshoz, aki nem is akarja őszintén elmondani neki a problémáját?! Mégis milyen segítséget vársz így tőle? Előbb tégy magadban rendet, és csak akkor menj el, ha hajlandó vagy őszintén beszélni.
2010. febr. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudhatjuk előre, vagy észreveszi, vagy nem. Nem gondolatolvasó, de ismeri a hazugság bizonyos kísérő jeleit. Nem is vizsgálótiszt, hogy mindenáron kiszedje belőled az igazat. Csakugyan semmi értelme odamenni egy pszichológushoz, ha nem akarsz igazat mondani.
2010. febr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Előfordulhat. Én nem hazudtam, csak nem mondtam el dolgokat (nem önként jártam, hanem anyám halála után kellett mennem, gyermekjólétisek miatt) és azt látta rajtam.
2010. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%
Ha elrendelték a vizsgálatot, jobb ha tudod, mindent megtudnak rólad. Már ami a témához tartozik.
2010. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Vannak apró jelek a testbeszédben, amik elárulhatják.
2010. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%

Hidd el tudni fogja ha hazudsz. Észre fogja venni, hisz nagyon sok ember hazudok aki nem önszántából megy oda, hanem mert beutalják és sokan hazudnak azt amit hallani akarnak az orvosok hogy békén hagyják őket, de rájönnek, hidd el vmi megfognyilvánulni, Hirtelen elnézél, tetsbeszéd, ideges leszel stb..

am nem érdemes, ha vmi baj van akkor mond el neki őszíntén mert utána csak baj lehet ( rossz gyógyszert ír fel stb) meg hát ha probléád van akkor ad ki magadból ő nem fog elárulni megbízhatsz benne,

2010. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Apám akar elküldeni anyám öngyilkossági kísérletei miatt.

Hogy napi 6 órát tanulok.

Amiért összevesztem a vérszerinti apámmal stb.


Én mindig is eltemettem az érzéseimet, és a dolog már 10 éve működik!

Nem akarom, hogy egy idegen felborítsa a falat amit apró és pontos munkával felépítettem.


F17

2010. febr. 13. 21:09
 9/28 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem kell félned tőle. Ha el is mész, úgyis csak azt mondasz el amit akarsz, arról nem is beszélve, hogy nem lát bele a fejedbe. Viszont ha őszintén elmondod neki a gondodat, akár adhat instrukciókat is, ami nem azonos azzal, hogy meg fog változtatni.
2010. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nyugodtan menj el. És mondd el neki, amit ide leírtál. Hogy nem akarod, hogy felszínre hozza az érzéseid, és hogy lebontsa a falat, amit felépítettél. Hidd el, hogy nem fogja, ha nem akarod.
2010. febr. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!