Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes lehet ezzel pszichológ...

Érdemes lehet ezzel pszichológust megkeresni?

Figyelt kérdés
2013 novembere óta folyamatosan beteg vagyok. Nem vagyok hypochonder (vagy hogyan írják), általában próbálok nem tzdomást venni a problémáimról, elmegyek orvoshoz és kezeltetem magam, de annyi, nem foglalkoztat a dolog 0-24ben. Eddig legalábbis így volt. Túl vagyok néhány dolgon, egy szívműtéten, elhúzódó salmonellán, pár hónapig ismeretlen eredetű hányingerrel küzdöttem és most fogyott el a cérnám. Fáj a szívem,folyamatos problémáim vannak a vérnyomásommal (általában túl alacsony, néha megugrik) és most vizsgálgatnak, hogy a szívműtét szövődménye (csak katéteres ablációm volt, bár sokat kellett égetni), vagy katekolamintúltermelés. Hamarosan MRI, vizeletvizsgálat folyamatban, közben pedig egyre nehezebben élem meg a mindennapjaim, néha komolyan félek, hogy mennyit lehet még ezzel így eléldegélni. 25 éves nő vagyok, jelenleg sportra képtelen a vérnyomásgondok miatt és most még sétálgatni sem tudok, mert petefészekgyulladásom van, ami nagyon fáj (1,5 hónapja nem múlik, 2 antibiotikumkúrán vagyok túl). Szerencsére szellemi munkát végzek, eddig nem borultam ki, de eddig bírtam. Pszichológus tudhat segíteni ezeknek a feldolgozásában?

2015. febr. 24. 02:50
 1/1 anonim válasza:
Szerintem minden betegseg valamilyen lelki vagy szellemi gondra vezetheto vissza. Lehet segitene. Akar egy kis eletmodvaltas is jot tehet, at kellene terned az egeszseges eletmodra, ha sportot nem tudsz beiktatni, legalabb etkezes teren, az is sokat segithet. Jobban jarj utana a dolognak
2015. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!