Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek tartanom kell?

Paxton91 kérdése:

Szerintetek tartanom kell?

Figyelt kérdés
Húgom elköltözött párjához, aki egy igen vicces, segítőkész, dolgos ember. Nagyon kedveli az egész család, kicsivel több mint másfél éve vannak együtt. Egyetlen egy stikkje van. Egyszer történt, hogy testvérem korábban ért haza munkából és azt látta, hogy zene hallgatás közben hintázik. Kezei kitámasztva és előre-háta billegett, szüntelenül. Nekem szólt csak, hogy látta, még neki sem. Én úgy hallottam, hogy ez előfordul gyerekeknél, de egy 24 éves férfitól, eléggé bizarr. Valami tanácsot tudtok adni, merre-hol keressek segítséget, egyáltalán szükséges? Pszichopata, esetleg autista vagy tök normális egyszerű ember?

2015. febr. 25. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon ertem, a zene utemere hintazott? Vagyis elvezte a zenet es hagyta magat ellazulni, mikozben ringatozot, vagyis tancolt. Hol itt a problema? Ti meg soha nem elveztel zenet, es nem tettel kozben valamilyen mozdulatsort?
2015. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát izééééé...

ez velem is elő szokott fordulni. most én is fura vagyok?

szerintem nincs vele semmi baj.

2015. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olyan felnőtt embert ismerek, aki hintázik a széken.

Egyébként enyhe autizmus még lehet... és? Ha a mindennapokban nem okoz gondot, akkor mi vele a probléma? :)

2015. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gömbicica ***** válasza:

Gyereknél ez négykézláb történik és ráül a sarkára előre hajol és ugy előre hátra billegteti, hintáztatja magát.

ilyesmire gondolsz? mindeközben félálomban volt és visszaaltatta magát.

ez is autizmusra utalna?

szerintem nem hintaszékre vagy ilyesmire.

2015. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A következőképpen vázolta le tesóm:

Ágyon felülve, a kezeit háta mögé kitámasztva himbálta magát. Azt olvasta gyerekeknél ez előfordul.

2015. febr. 26. 06:40
 6/6 gömbicica ***** válasza:

leirásod alapján,szerintem tök normális)

nagyobb stikkje sose legyen)

2015. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!