Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul érzem magam ha kedvese...

Rosszul érzem magam ha kedvesek velem vagy elismernek/meg dicsérnek. Negatívan élem meg a pozitív dolgokat. Mi a baj velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fizikai tünetekkel jár ez...az egész testem görcsbe rándul az izmaim megfeszülnek rosszabbul kapok levegőt kicsit még szédülök is 2-3 percig tart a rosszullét és aztán elmúlik de nagyon rossz hiszen ez mindig akkor jelentkezik ha kedveskednek velem,kedvesen szólnak hozzám,elismernek hogy jót csináltam,ha csak kicsit viccelődik velem akárki (ami nem is gúnyos) van hogy ha valaki gyengéden ér hozzám attól is feszülten érzem magam...vágyom ezekre az érzésekre tudom és értem de olyan mintha mégse vágynék...és ezek mellé nem bírom kimutatni az érzéseimet ha azok gyengédek nehezen tudok kedveskedni még a saját édesanyámmal is alig tudok kedves lenni..pedig van bennem rengetek ilyen érzés de rosszul vagyok ha ki kell mutatni mit tegyek ? mi lehet velem a baj ? sajnálom hogy ilyen hosszú lett


18/f



#pozitív #dolog #Negatívan
2015. márc. 8. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez kórosan alacsony önértékelésre vall. Szakember tud segíteni benne (pszichológus).
2015. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kezo86 válasza:
Szerintem is mindenképpen keress fel egy pszichológust, mert nagy görcsök vannak benned ezek szerint, amiket fel kell oldani. Idővel, de menni fog! :)
2015. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!