Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak a vagdosással...

Mit csináljak a vagdosással és a gyors hangulatváltozással?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt megkarcoltam magam. Nem volt semmi bajom csak akartam rajzolni egy kis keresztet de csak a körzőm volt mellettem. Az ujjamra egy 1 cm seb volt de nem fájt. Utána elég nagy bajaim voltak amik szerintem lelkileg kikészítettek. Megvágtam magam a kezemen és jó érzés volt, utána mindig csináltam. A bajok csak egyre nagyobbak lettek, vagy csak én törtem jobban össze lelkileg azt nem tudom... Most nemrég egy 3 hete jött ez a hangulatzavar. Sokszor nevetek, néha csak rám tör, boldog is szoktam lenni 1 perce de egy apró dolog, h valaki rossz hangsúlyba mond valamit már kikészít. Ha ilyenkor otthon vagyok akkor megkarcolom magam azzal kicsit jobb lesz, de utána rájövök h hülyeségvolt de nem érdekel. És minden kezdődik előröl. Nagyon vissza kell fognom magam a suliba mert ott is voltak balhék, ( nem miattam ) és oda kell figyelnem h nagyon jó legyek, de alapban se vagyok rossz.. Szóval h ott valaki látna egy vágást akkor sulit kéne váltanom, de ez bonyolúlt. Szóval megjátszani magam és mindig mosolyogni is nehéz.


A válaszokon kívül még szívesen beszélgetnék valakivel privátba...


13/L



2015. márc. 10. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mondd el anyukádnak vagy apukádnak ők majd tudni fogják a teendőket. Valószínűleg vadaskert lesz a dolog vége mert súlyosak a tünetek miket leírtál!
2015. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Nyugodtan írj privit mert jó lenne beszélgetni valakivel akinek hasonló gondjai vannak. 15/L
2015. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szüleimet nem akarom beleavatni. Pszhiologushoz elszertnék menni.. Ennyire súlyosnak tűnik, mármint eddig úgy gondoltam hogy ez nem olyan nagy dolog de mégis nagyon rossz ...
2015. márc. 10. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Irj ram!!!

14/l

2015. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasonló problémákkal küzdöttem a Te korodban. Ha vissza pörgethetném az időt elsősorban ezeken változtatnék: Nem pszichiáterhez járnék, hanem pszichológushoz ( a pszichiáter hosszú évekig szedetett velem gyógyszereket, amiknek kitudja milyen utó hatásuk lesz még...). És elkezdenék valamit komolyabban,jó közösségben sportolni, kifejezetten ajánlom a harcművészeteket. Ne szégyelld,hogy problémáid vannak, ne érezd ettől magad kevesebbnek mert nem vagy az. 21/L
2015. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nagyon köszönöm a válaszod megfogadom. Még légyszives irjanak akik dnak
2015. márc. 12. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:

13 évesen én is pont így éreztem magam..

Van valaki, akivel meg tudod ezeket beszélni? Barátnők pl?

Ne hagyd hogy lehúzzon magával ez az érzés, ne törődj bele hogy ez van, ne gubózz be még jobban.

A helyedben keresnék valami új hobbit, aminek kapcsán új embereket ismerhetsz meg, sportolnék, írnék naplót, a lényeg hogy ne tartsd magadban ezeket a gondolatokat.

A pszichológus jó ötlet:)

22L

2015. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen ! Es mit csalják a hangulatingadozással?
2015. márc. 15. 21:48
 9/9 anonim válasza:

Szia! :)

Én is 13 vagyok és néha én is teszek ilyeneket sok ok miatt.. szerintem beszélj erről barátokkal vagy szülőkkel..

ezt még hozzáteszem:ha körzővel csinálod abból még nem lesz tragédia de az is nagyon rossz... de ha már pengével akkor menj el pszichologushoz!

2015. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!