Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a terápiás folyamat része,...

Ez a terápiás folyamat része, na de meddig tart és nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
Kb fél éve járok terápiába és mostanában értünk el áttöréseket. Nagyon érzem, hogy használ, de közben naponta sírógörcseim vannak, és látom, mennyi mindent elrontottam magam körül az elmúlt években. Huszonéves vagyok, egyedül, őszinte barátságok, kapcsolatok nélkül, látom, mennyi mindent kell még megoldanom, helyretennem magamban. Tudom, hogy ez a folyamat része és mindeközben nagyon örülök a haladásnak, most viszont legszívesebben meghalnék. Megijeszt a sok változás az élet minden területén, nem csak a bennem végbemenők, és nagyon nagynak látom az előttem lévő feladatot, szinte a nulláról kell felépítenem az életemet is, magamat is. Valaki hasonlót élt már meg? Lenne kedve mesélni róla? Egy kis támogatás rám férne.
2015. márc. 15. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jo, legy halas, hogy legalabb tudod... en hasonlo modon az alapoktol kezdtem ujra. En is sokat sirtam, volt mikor osszetortem, szembesultem azzal, hogy kihasznalnak a barataim... aztan rakellett jonnom, hogy nincsenek is barataim...

Ezt egy ido utan pozitivnak lattam. Es azt megtanultam, hogy olyan emberekkel vegyem magam korbe, akik tenyleg szeretnek.Szoval jo lesz ez meglatod ... :)

2015. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!