Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamat azon agyalok mit...

Folyamat azon agyalok mit gondolnak rólam mások, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindenkinek meg akarok felelni, ha esetleg csak egy távoli ismerőssel beszélgetek és például beáll egy kínos csend hetekig azon filózok, hogy vajon most mit gondol rólam, biztos unalmasnak tart, és iszonyat sz@r érzés így élni, hogy szinte mindenkitől függök. Valakinek sikerült ebből kigyógyulni? És ha igen, hogy? Segítsetek légyszi :S
2011. jún. 24. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is volt ugy. De észre vettem, h ha olyan embekkel beszèlgetek akikkel jól èrzem magam nincs az a "kinos csend", bàrmirôl simàn eltudok beszélgetni. Dehàt nem mindenkivel lehet mindenrôl beszélgetni, meg nem is az, h nem lehet, csak egyszerüen nem tudunk. Èn az ilyen szitukkal ugy vagyok, h le se szarom, ha valaki kedvel, akkor olyannak kedvel amien vagyok és nem kell megfelnem.
2011. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez nem túl bonyolult probléma. Először két kérdésre kellene pontosan válaszolnod:


1. Eddig ha beállt valakivel egy "kínos csend", akkor te hányszor állapítottad meg, hogy az illető unalmas? Rosszul vélekedsz ilyenkor az illetőről?


2. Hány ismerősödről van rossz véleményed, és hány ismerősödet nézed le és utálod annyira, hogy kész vagy kárt okozni nekik?

2011. jún. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szépen lassan önállósodsz és ha túlzottan meg szeretnél felelni mások igényeinek, akkor nem a saját életedet fogod élni, hanem azt, ahogy elvárják tőled. Ez konfliktusokat okozhat , ezért neked meg kell találnod a saját céljaidat és igen fontosak az emberi kapcsolataid is, de nem annyira, hogy elvessz ezekben. Próbálj önálló tapasztalatokat is szerezni, nem csak másoktól tanulni.Ne félj a kudarcoktól, mert azokból is sokat tanulhatsz! :)
2011. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!