Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy inszomniás beteg meddig...

Egy inszomniás beteg meddig élhet ezzel a betegséggel?

Figyelt kérdés
Napok óta, hónapok sőt évek óta nem alszom. Az orvosom nem mondott semmi konkrétat mikor rákérdeztem csak húzgálta vállát és a száját. És más doktor sem válaszol. Remélem itt lesz valaki aki ért ehez a dologhoz és segít és elfogja merni mondani az igazat, mert igen is tudni szeretném, jogom van hozzá!

2015. márc. 15. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia...nem vagok szakavatott atémában,de az hogy lehet hogy hónapok óta nem alszol?egyáltalán nem alszol vagy hogy?
2015. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen kb 2 éve nem aludtam már már el is felejtettem, hogy milyen is lehet az alvás. De ezért vállaltam éjszakai melót is. Mikor kifáradok leülök 15 percre és megy minden tovább.
2015. márc. 16. 05:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom fizikailag lehetetlen, hogy abszolút minden alvás nélkül ennyi ideig életben maradj. A szervezetnek muszáj az alvás, már pár nap ébrenlét után használhatatlan leszel, teljesen labilis és hallucinálni fogsz, majd egyszerűen kidőlsz és mégis alszol, vagy ha nem akkor a szerveaeted befuccsol. Én így tudom, szóval nem értem hogy nem aludtál 2éve és megértem az orvosokat, hogy csak a vállukat vonigatják.
2015. márc. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alvás nélkül néhány napig bírod max. Olyan nincs, hogy két éve EGYALTALÁN nem alszol, akkor már halott lennél. Max úgy érzed, hogy nem aludtál, közben pedig percekre_órákra mégis csak rossz minőségben ezért gondolod. Hidd el ha két éve egyáltalàn nem aludtál volna akkor már rég halott lennél. Viszont a tartós kiaalvatlanság betegségeket okoz, kezelni kell!!!!!! Leírnád, hogy néz ki 1 átlagos napod? (0-24)
2015. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Reggel 6kor "ébredek" gyerekeket készítem suli, ovi közben ln is készülődöm, elindulunk anyát elviszem munkahelyre gyerekeket ovi, suli, aztán én is elmegyek dolgozni irodában fuvarozó cégnél könyvelő vagyok. 4ig dolgozom felhívom a családtagogak ovónőt hogy ki merre van szükség esetén értük megyek, aztán haza.Együtt vagyok a családdal este fél7ig aztán 7re dolgozni megyek mint gyors futár azt lebonyolítom olyan hajnali 4re, de ha hamarabb akk visszamegyek a céghez és kézbesítek még. Fél5re otthon vagyok letusolok kaja stb 5 óra lefekszem de akkor sem alszom hanem töprengek és aztán minden előlről.
2015. márc. 16. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
minden a másolat, másolatának, másolata. sosem vagy igazán ébren, és sosen alszol igazán
2015. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írtak fel rá vmilyen altatót?

Alvásvizsgálaton voltál?

Nem szabad félvállról venni.Egyszer úgy elalszol,h többet nem is ébredsz fel.

2015. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ReDormin-t írtak kettő db kell bevenni este én 6ot szoktam. Volt alvásvizsgálat de azt mondták idézem: "Hát kedves barátom ez már így marad" kérdeztem hogy miért meg mi a gond? erre hát nem tudjuk de elvisszük az anyagot konferenciára és bemútatjuk és ahogyan ti bemutattátok, úgy mutatták be ők is.
2015. márc. 16. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez szomorú!

Én biztosan kieszközölnék egy MRI vizsgálatot is!

Igenis nézzenek be a fejembe.

2015. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!