Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ingyenskype-os pszichológus...

Ingyenskype-os pszichológus külföldön tanuló diáknak?

Figyelt kérdés
külföldön tanulok, ösztöndìjjal, amibòl sajnos nem engedhetem meg magamnak hogy pszichológushoz menjek. Esetleg tud valaki ingyenes skypeos lehetőségről? Kezd eléggé rossz lenni a helyzet (a kiutazással huzamosabb pszichoterápiás és gyógyszeres kezelést szakítottam meg, amihez nem is szeretnék visszatérni, "csak" egy pszichológussal pár alkalommal beszélgetni. Remélem tud segíteni valaki!

2015. márc. 16. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ingyen biztos nincs
2015. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy az egyetemen van pszichológus. Nekem is volt. Érdeklődj a diákjólétiseknél.
2015. márc. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van, igen, de külföldön vagyok, és még az anyanyelvemen is sokszor nehezen fejezem ki magam, hát még egy idegen nyelven!
2015. márc. 25. 00:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha bevállaltad a külföldet, akkor ezt is be kell vállalnod. Nyilván ha oda mentél egyetemre, akkor tudsz annyira a célnyelven, hogy ki tudd fejezni magad. Nem könnyű, tudom. Én is jártam kint egyetemi pszichológushoz, nekem se volt könnyű. De meg kell próbálni, legalább átmenetileg.
2015. márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Remélem nem túl késő. Személyesen az egycsonakban.hu Sos Lelki ügyeletét ajánlom.


Privátban is írhatsz, segítek a kapcsolatfelvevésben is, ha gondolod. Segítőkész, tettrekész emberek tudnak segíteni neked.

2015. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!