Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit fognak tenni?

Szerintetek mit fognak tenni?

Figyelt kérdés

Holnap megyek először a Vadaskert Gyermekpszichiátriára. Mindent el szeretnék mondani őszintén a terapeutának, de félek hogy benntartanának.

Ha megemlítem hogy van gondom az evéssel (pl. amikor tudom meghánytatom magam evés után - heti pár alkalom, vagy van hogy nem eszem), vagdostam magamat és hajlamot érzek az öngyilkosságra,...

Ezek miatt ügye nem fognak bennt tartani? Ha igen meddig?

15L



2015. márc. 17. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, én is voltam ott, amikor 14 voltam. két terápián voltam. nem voltam hajlandó befeküdni, ezért anyum vitt és hozott minden nap. nem akartak meggyőzni, hogy feküdjek be, de nekem anno nem voltak ilyen problémáim mint neked (már sajnos vannak...).

kedvesek voltak nagyon, jók voltak a foglalkozások is, de egy kicsit sok volt nekem a 8 fős csapat.

19L

2015. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen voltam 3 hetet a szegedin, az volt életem egyik legszebb 3 hete :) sok barátot találtam hasonló problémákkal, az összes pszichológus, gyógypedagógus és ápoló is nagyon jó arc volt, a szobatársak is... Ha úgy gondolják bent fekvésre van szükség, szerintem adj neki egy esélyt, legalább kizökkent a mindennapokból. Persze dönthetsz úgy is, ahogy az első írt, vagy én pl hétvégére hazajártam. Kitartás.
2015. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, nektek is kitartas!! 😊
2015. márc. 18. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam bent de mivel önismeretin vtam ugyanezzel a problemaval igy mashol aludtam es ugyanugy tudtam habytatni magamat..szoval nem hagyott bennem tul nagy nyomot
2015. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 homo ludensz ***** válasza:
Felnőttként és ismerős betegként a területi pszichiátriai gondozó javasolta a Balassa utcai klinikát. 3 hétig voltam bent és nagyon jó társasába kerültem. Lett egy két barátom olyan hogy cidriztem a bent fekvéstől s hazajövetelkor meg fájt hogy el kellett válni tőlük.
2015. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!