Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A "herbál" fogyasztás befolyás...

A "herbál" fogyasztás befolyásolhatja az antidepresszáns (trazodone) hatását?

Figyelt kérdés

2x1 Trittico-t szedek naponta, és most kaptam ajándékba egy gramm "herbál" füvet, és nem dobnám el, ha nem muszáj. Viszont valahol azt olvastam, hogy a szerotonin szintnek nem tesznek jót a szintetikus kannabinolok, amire gondolom valamilyen szinten hatással van az antidepresszáns. (Nem ismerem a trazodone pontos hatásmechanizmusát.).


Lehet probléma abból, ha a Trittico (trazodone) szedése mellett szépen lassan elpöppentgetném?


(a "neszívdaztamocskot" jellegű válaszokat hagyjuk, kémiában/gyógyszerészetben jártas emberek komoly véleménye érdekelne. :))



2015. márc. 23. 21:32
1 2
 1/11 anonim válasza:

Befolyásolhatja!


Ne szívd azt a szart! Tapasztalatból mondom, engem egy életre megváltoztatott. Bár visszacsinálhatnám.

2015. márc. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor komám most hallgass szépen reám! Nézd, én nem az vagyok, aki azt fogja neked mondani, hogy a drog rossz. Nem foglak lebeszélni róla, csak azért, mert az a véleményem, hogy a drogozás nem vezet semmi jóra.


De! Leírnám akkor velem mit tett a műfű. Első, rengeteg pénztől szabadított már meg. Rengeteg családi problémát okozott. Depresszióba, szorongásba torkolott az egész. Ezen kívül vese problémáim lettek, folyamatosan fáradt vagyok, kismillió pánikrohamot köszönhetek neki, és sorolhatnám nap estig mennyi pszcihés problémát. Ezen kívül szív és érrendszeri problémáid is lehetnek tőle. Keringési, alvási, evési problémáid. Fizikai függőséget képes kialakítani. Lelkit nagyon hamar. Ne szívd azt a szart, főleg ha antidepire szorulsz...

2015. márc. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Második: nem hallgattam rád, jól ráb*sztam. Két napig használtam, most fél napja parázok mint egy állat, fáj a hátam, remeg a kezem, nem tudok aludni. És ez már az 5 Xanax utáni állapot, előtte még durvább volt.


Ha bárki olvassa ezt aki szorongásra, depresszióra hajlamos, olyan messzire kerülje el ezt a sz*rt, amennyire lehet. Legyen több eszetek nálam.

2015. márc. 25. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szóltam...
2015. márc. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De nem aggódj, nyugodj meg, max 1-2 hét alatt elkellene múlnia a tüneteknek. A hát fajdalom a vesédről sugárzik szerintem, pár nap alatt regenerálódik. Ez a szar átmeneti vese elégtelenséget okoz ugyanis. Meg úgy általánosságban fáradtabb leszel tőle, mintha beteg lennél. De semmi ok a pánikra, kijössz belőle, hidd el, max 2 hét.
2015. márc. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös: köszi szépen! mert azon rágom magam a legjobban, hogy talán már sosem fog elmúlni. kicsit megnyugtattál. :)
2015. márc. 26. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:
:D Elfog múlni nyugi, elég sokan álltak most le a baráti társaságomból, és 1-2 hét alatt nagyjából mindenki panasz mentessé vált.
2015. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

herbált eldobni MUSZÁJ, barátom. főleg, ha szedsz ilyen szereket( egyik jobb méreg az agyadnak, mint a másik!!!).

űa biófű nagyon komoly függőségekhez vezethet (nem, mintha az a másik szhar, amit szedsz különb lenne), hosszútávon roncsolja a memóriát, cselekvésképtelenséget, extrém nihilizmust és a többi jó tulajdonságot adja a fogyasztónak. nem fogsz emlékezni semmire, elfelejtesz normálisan beszélni, csak a cucc miatt fogsz kattogni.

neszívdaztamocskot.

sad, but true.

2015. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért baromságokat ne hordj már össze, én azért látom ezt nap mint nap, és ilyen ökörség nincs, hogy beszélni ne tudj... OMG


A veséd kinyírja, szív és érrendszered tönkre vágja, igen a memóriád is megsínyli ez tény, de te amit írtál kb. az újjadból szopkodhattad ki...

2015. márc. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Habár az hogy beszélni nem tudsz az túlzás,de én szívtam 1 hónapig kb elég sokat,mikor leálltam vele tényleg alig tudtam,1 pohár vizet ha ittam magamra öntöttem bár nem tom mért,még menni se tudtam normálisan,de már elmúlt szerencsére minden ilyesmi
2015. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!