Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehetne tenni hogy erősebb...

Mit lehetne tenni hogy erősebb idegzetem legyen, ne kapjam fel ilyen gyorsan a vizet, és ne legyek ilyen gyorsan ideges amikor idegesítenek? Van ez ellen valami kezelés, mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

Ha elkezdenek direkt idegesíteni nagyon gyorsan ideges leszek és akkor már ütnék vágnék ölnék, de nagyon nehezrn vissza bírom folytani, de akkor elkezdenek hullani a könyneim és majdnem elkezdek sírni. Nagyon nehéz nekem nyugodtnak maradnom ,és ha elkezdenek rajtam röhögni még idegesebb leszek és már alig bírok magammal, segítsetek légyszi

16/f



2015. márc. 24. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elkezdenék harcművészeti edzésekre járni, egyébként is hasznos, de az önkontrollodat is komolyan fejleszti. Ráadásul ha a többiek is tudják rólad, akkor egyre kevésbé fognak merni idegesíteni.
2015. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha egyszerre rámszállnak tízen nem tudok mit tenni, az a baj hogy én olyanokon is felkapom a vizet amiket csak viccnek szánnak és nem kellene komolyan venni, ezért szeretném ha nyugodtabb lennék de az a baj hogy nem tudok, idegbeteg vagyok, örököltem apámtól meg tatámtól is :( de ha ez a génjeimben van nem is tudok ellene tenni semmit?
2015. márc. 24. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot és B vitamin komlexumot. Amikor valaki idegesít, gondold végig, mi a célja vele, sőt kérdezd is meg tőle. Próbáld elérni, hogy az legyen ideges, aki idegesít és nem te. Magadban számolj el 100-ig, addig ne tegyél semmit. Ez mindig csak pillanatnyi dolog, amikor elmúlik, pl. másnap már gondolom te sem érted miért voltál ilyen kis hülyeségek miatt ennyire ideges. Azt is gondold végig, hogy ami miatt ideges lettél, az neked tényleg annyira nagy dolog-e. Szóval hogy milyen követkeményei lesznek annak a dolognak. Pl. ha tönkreteszik egy drága cuccodat az megérdemel egy kis dühöt, mert megdolgoztál érte és most újat kell venned. De ha valaki csak beszól valamit, attól neked semmivel sem lesz rosszabb az életed, max az övé, mert a sors a gonoszokat megbünteti.
2015. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és ha műár felismerted, hogy idegbeteg vagy, az jó, így már tudsz ellene tenni. Akaraterő, hidegvér, a nagy embereket ez jellemzi. Próbálj meg nevetni már ökörségein, ettől te fogsz okosabbnak tűnni. Aki mindent komolyan vesz és megsértődik mindenen, az buta és csak magával szúr ki.
2015. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondom, a harcművészet önkontrollra is tanít. Egy idő után lehet, hogy belül ideges leszel, de kívülről már nem fog látszani rajtad, később pedig már egyszerűen nem fogod magadra venni, mert tisztában leszel azzal, hogy ők a hülyék és nem te. Azt pedig teljesen komolyan mondom, hogy már egy-két év aktív edzés után sem fognak annyian beszólogatni és ha netán tettlegességig fajulna a dolog, akkor meg tudod magadat védeni.
2015. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!