Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Ezek a...

Mi lehet a bajom? Ezek a stroke előjelei?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy komolyan vegyem-e a tüneteimet ,mert sok mindent képes vagyok bemesélni magamnak. Az egyensúlyommal elég nagy problémák vannak mostanában és a beszédem is elég furcsa. Sokszor nem találom a szavakat. Nem tudom ,hogy ezek valódi veszélyre figyelmeztetnek vagy csak mivel utánaolvastam a stroke-nak,képes vagyok ezeket a tüneteket produkálni. Nagyon félek attól,hogy valami baj van az agyammal és a haláltól is rettegek, pánikbeteg vagyok és nagyon meg tudom nehezíteni az életem azzal ha utánaolvasok betegségeknek mert egyből elhiszem hogy az a bajom. Lehet ,hogy hipochondria? vagy esetleg tényleg bajom van?


17/L


2015. márc. 24. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Erősen hipochonder vagy. Ne olvasgass betegségekről lehetőleg. Az egyensúly és beszédproblémáid az állandó stressz és pánikbetegség okozta kimerültség miatt vannak. Javaslom, hogy keress egy jó pszichológust. A stroketól pedig ne félj, annak csak pár másodpercig vannak tünetei, amiket te már fel sem fogsz, mikor beüt. De minimális az esély rá, hogy egy egészséges fiatal lánnyal megtörténjen. Nyugi.
2015. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnyugtattál :)
2015. márc. 24. 23:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne olvasgaSs betegségeket!!!! De menj el az orvoshoz biztos ami zicher, biztos nincs bajod, de te is megnyugsz, ha kizárják a fizikális betegségeket. Ha ez megtörtént akkor viszont nem ártana egy terapeutát keresned, mert ne csak a tested, a lelked is lehet beteg ami ugyanolyan fontos!
2015. márc. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, a neurológiára szeretnék elmenni,de a háziorvosom oda nem adott beutalót, mert hogy pánikbetegséggel az ideggondozóba kell mennem. Igazából nagyon megnyugtatna ,ha megmondaná egy szakember ,hogy nincs bajom, de így nem tudom ,hogy juthatok el neurológiára. A fejem 2 oldalról nyom és őszintén szólva most megint elkezdtem félni attól, hogy valami nagy bajom van. Ha kiderülne ,hogy nincs ,sokkal nyugodtabb lennék. De tényleg tisztában vagyok azzal is ,hogy lehet,hogy csak bebeszéltem magamnak az egészet. De nem tudom.
2015. márc. 25. 09:18
 5/16 A kérdező kommentje:
Na ez a megfogalmazás nem sikerült valami jól, szóval a "nyom a fejem" helyett inkább más kifejezést használok. olyan mintha valami 2 oldalról nyomná a fejem. hjajj.
2015. márc. 25. 09:22
 6/16 anonim ***** válasza:
És a házidoki nem adott a "pánikodra" nyugtatót? Kíváncsi lennék, hogy esetleg nem-e múlnának a tünetek annak hatására, ezzel is bizonyítván, hogy szomatikusak a tünetek
2015. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem adott semmit. Remotivot szedek de eddig nem használt.
2015. márc. 25. 13:07
 8/16 anonim ***** válasza:
NEm állíthatja, hogy pszichés betegség miatt fáj a fejed, amíg ki nem zárt minden mást. Erőszakoskodj! Mondd meg neki, hogy rosszul vagy, küldjön el neurológushoz! Néha tényleg erőszakoskodni kell, mert nem szívesen adogatják a beutalókat...
2015. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom! Azon is gondolkodtam ,hogy magánrendelésre elmegyek ,de ahogy elnéztem az árakat,nem fog összejönni.
2015. márc. 25. 14:12
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, mehetsz magánrendelésre is, de az nem két fillér...

Szüleiddel mennyire vagy jó viszonyban? Megkérdehtnéd apukádat, vagy anyukádat, hogy kísérjen el, egy felnőtt jelenléte sokat segíthet (tudom, már te is majdnem felnőtt vagy, de attól még nem ciki!)

2015. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!