Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy stroke-om...

XCitroMx kérdése:

Lehetséges, hogy stroke-om van vagy esetleg valami más?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, egészségesen élek, hetente 3x járok le az edzőterembe edzeni. A múltkor a fekve nyomás végeztével a fejembe nagy, szúró, lüktető fájást éreztem a tarkóm, illetve a kisagy tájékán. Kis idő múlva elmúlt és másnap megint csak edzés közben jött rám ugyan az a fájdalom. Két nap elteltével csak unalomból megemeltem a súlyt és még jobban fájt egészen másnap délig, amíg be nem vettem egy fájdalom csillapítót. Fejfájás közben enyhe szédülést éreztem. Orvosnál voltam, de nem mondott sok újat, csak annyi, hogy lehet valamilyen vírus. Én valami másra gondolok... szerintetek?

2015. febr. 13. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha mindig edzés közben jön csak rád, akkor nem hiszem, hogy vírustól lehet, menj vissza az rovoshoz és kérj egy kivizsgálást.
2015. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sima fejfájásos tünet, ugyan ijesztő lehetett számodra, mert hát nyilván nem a megszokott verziót tapasztaltad, de ne aggódj nem stroke. A stroke tüneteiről itt olvashatsz bővebben: [link] .
2015. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már sok dolgot olvastam a stroke-ról, és pár dolog meg is egyezett. Viszont ha vírus, akkor mit tegyek? Pihenjek, szedjem a gyógyszert? És az edzéssel mi legyen?
2015. febr. 13. 16:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Pár napot hagyj ki, utána az eddig elért súlyok 70%-ával próbálkozz.

Ne hajtsd ki magad.

Ne fogyassz semmilyen serkentőt, étrendkiegészítőt, még fehérjét se.

Ha így is visszatér, állj át csak kardióra.

És ha úgy is fáj,menj vissza a dokihoz.

2015. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, pihenj, szedd a gyógyszert, tehát azt, amit az orvosod mondott. Addig mindenképp függeszd az edzést fel. Egyébként eléggé nagy influenza járvány van, szóval értem én még azt is, hogy nem bízol az orvosokban, én se szoktam, de most szerintem neki lesz igaza. És hát inkább legyen is neki igaza.
2015. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm!
2015. febr. 13. 17:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért ha ez még 1 hét után is fennáll,akkor nem ártana további vizsgálat.
2015. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jól van, azért megnyugodtam, hogy nem stroke.
2015. febr. 14. 12:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Már több, mint 1 hét telt el és még mindig előjön a fájdalom edzés közben... Mi legyen? Menjek el orvoshoz?
2015. febr. 22. 22:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy?
2022. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!