Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki gondol szinte...

Ha valaki gondol szinte majdnem minden nap verekedésekre, gyilkosságokra meg hasonló dolgokra de nem teszi meg kialakulhat később egy bűncselekmény belőle? Pszichiáter segítségét kell kérni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 21:56
 1/7 anonim válasza:
Rossz kategória.
2015. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bűncselekmény előkészítése is bűncselekmény... Szóval ne dicsekedj vele.
2015. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A gondolat még nem előkészület.
2015. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, amire akarsz. Ha elképzeled, hogy leversz valakit és belerúgsz kettőt, aztán nem pofázik többé, az még nem olyan nagy gond, főleg ha így megnyugszol tőle és kiütni se kell senkit hozzá. Ha viszont külön hergeled magad, jóformán tanítod magadat ész nélkül arra, hogy ez a megoldás, akkor kezdj gyúrni, mert a sitten a véznákból hamar hölgyet faragnak.
2015. márc. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok vézna 190 cm 128 kg csak szeretnék normális életet élni ennyi.. sok hülye videojáték hozta ki belőlem amit nyomtam évek óta a hülye gondolatokat.
2015. ápr. 1. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha az alkatod adott, akkor nem fogadnék arra, hogy valaha is bepöccensz úgy igazán. Érdekesképp a szteroidmalacok kivételével minden nehezebb arcot felbosszanthatatlannak ismertem meg, vagy legalábbis a támadás az utolsó, ami eszükbe jutna.
2015. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne nyomd a játékokat annyira én is sokat játszottam nagyon hülye gondolataim voltak... Nem is tudtam rendesen gondolkodni mert valami szarság járt a fejemben. Abba hagytam utánna megszüntek.
2015. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!