Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire nem normalis? Mit...

Ez mennyire nem normalis? Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Az van, hogy rettenetesen maganyos vagyok. Masik orszagba koltoztem, es par hete mar nagyon maganyos vagyok. MINDIG egyedul vagyok itthon, es gyakran beszelek magamban, vagy kepzeletbeli dialogust folytatok egy eppen "sokat foglalkoztatott" ismerosommel. Ezt mondjuk nem fujom fel, mert minek, egy csomoan cselekednek meg igy,amugy is itthon vagyok, hat kit erdekel megis. Viszont a napokban kimentem az utcara es zenet hallgattam, kicsit relaxalni akartam a nyomorom miatt.. Es mivel elegge porog az agyam, es elkalandoztam kisse, most azon aggodom nagyon, hogy hangosan gondolkodtam-e? Esetleg beszeltem-e? :O Mennyire beteges ez? Ugy erzem, mar kicsuszott a kezeim kozul az iranyitas. Mondjuk, ures volt a "jardam", senkivel nem talalkoztam, de akkor is... Kicsit ego, olyan elmebeteges, pedig en nem voltam ilyen... :/ Mit tegyek? Nem hiszem, hogy megtortent, de irtozatosan paranoias vagyok, es hajlamos vagyok bebeszelni magamnak a legrosszabakat... Tortent mar valakivel hasonlo?
2015. ápr. 5. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen én is átéltem ilyet, én számítógépes játékokban találtam társaságot. Tudom elég égő, de ez van. :)
2015. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!