Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akinél a premens...

Van itt olyan akinél a premenstruációs szindróma durva depressziót vált ki?

Figyelt kérdés
Gyanakszom rá, hogy PMS-em van.Korábban kialakult és kezelt pánikbetegségem miatt ezt már említettem pszihiáteremnek de különösebb jelentőséget nem tulajdonított neki.Én viszont időről-időre brutális megmagyarázhatatlan szorongást érzek amivel már nehéz megbírkózni, szinte megijjedek.Letartgikus vagyok, sírós, borulátó. Egyértelműen a ciklus előtti/alatti időhöz kötöm. Van aki ilyen nehezen éli meg a lelki oldlát?

2015. ápr. 9. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok de még nem talàltam semmit ami segítene :-\
2015. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2015. ápr. 9. 21:41
 4/4 anonim válasza:
Ugyanez van nekem is, a mensi előtti 4-5 napban jelentkezik. 2 éve jelentkeztek a tünetek. Először nem tudtam mi ez. Elkezdtem naplót vezetni és akkor vettem észre, hogy mindig a menstruáció előtti 4-5 napban kezdődik. 35/L
ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!