Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ébredés utána lehangoltás/depr...

Ébredés utána lehangoltás/depressziós hangulat, mitől lehet ez? Mostanság egyre gyakrabban jelentkezik, van amikor akár sírni is tudnék.

Figyelt kérdés
Jó, nem vagyok egy boldog ember, de ezek a mélypontok elég aggasztóak tudnak lenni. Lehet, hogy az álmok miatt van? Sokat álmodom, de amire emlékszem, az nem olyan, ami ennyire lenyomhatná a hangulatom.
2015. ápr. 13. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert sz.ar az élet :(


Lehet az álmaid, én szerencsémre ritkán álmodom olyat ami tényleg felzaklat, ébren pedig igyekszem uralkodni a gondolataimon. De álmában kevésbé tud az ember..


Másfelől, nap közben jobban bírod a dolgokat, elfoglalod magad, csinálsz valamit.


Viszont reggel mindig arra ébredsz, hogy továbbra is abban a világban vagy amibe igazából nem illesz bele. Ez egy fajta sokk, még a legerősebbeket is mellbe vághatja. Csak az erősek ezután felkelnek akármilyen ramatyul is vannak, és csinálják a dolgukat, és talán egyszer valamit találnak az életben, amiért megérte minden nap felkelni és élni. Ha nem találják meg, akkor véleményem szerint megszívat az élet, a reménnyel.. van ez így.

2015. ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A meleg is befolyásolhat , vastag takaró levegőtlen helyiség is . Esti evést érdemes kiiktatni , és inkább inni , reggel nekem két pohár víz jót tesz . A betegségek és a bajok többnyire víz és vitamin hiány méreg többletek miatt jelentkeznek . Túlevés , egyoldalú fehérje bevitel , só cukor mérgezés is hasonló zavart okoz mint a pánik roham .
2015. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!