Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz hatására, idegeskedést...

Stressz hatására, idegeskedéstől kialakuló piros foltokkal a nyakon, mellkason mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Eléggé stresszelős, idegeskedős típus vagyok. Nem kifejezetten szorongó. Olyan helyzetekben mint: orvosi vizsgálat, dolgozat, vizsga, felelés nagyon izgulok, felmegy a vérnyomásom. Már odáig fajult a dolog, hogy amikor jön ez az állapot (hogy stresszelek) piros foltok jelennek meg a nyakamon és az egész mellkasomon. Nagyon idegesítő is, meg félek, hogy meglátják.

Már látta egy orvos, de azzal le voltam rendezve, hogy "idegi alapon jön ki".

Valaki járt már ilyen cipőben? Mit lehet tenni ez ellen?


2015. ápr. 15. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapozóval halványítsd! A stresszt meg kell tanulni kezelni és akkor nem pirosodsz ki. Nem egysszerű, de kezdd el!
2015. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyszerű, bocs
2015. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát, az alapozó nem rossz, csak ugye ez egy tűnékeny jelenség, és nem olyankor fog kijönni, amikor nyugodtan a tükör előtt állsz otthon, tehát azt sem tudnád, hova kellene felkenni az alapozót.

Nekem volt ilyenem, valószínűleg most is van csak már nem sztresszelem rajta magam:)

Annyit tudok tanácsolni: vegyél fel magasabban záródó ruhát, vagy valóban alapozó, de abból is olyan, ami nagyon jól fed.

2015. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!