Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket is felkavar egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is felkavar egy régi szerelem aminek vége lett még évek multán is ha találkoztok/beszéltek vele ugy h már van nektek más?

Figyelt kérdés

Mert szerintem igen, én ezt tapasztalom.. És ennek már 4 éve, pedig nem tartott sokáig (3 hónap), mert megcsalt az elöttem lévő csajával, akinek az exem elötti pasijától már volt 2 gyereke... A lényeg: Én akkor voltam 20, és az exem meg 23 éves. Olyan igaazi kapcs.-nak meg szerelemnek indult, randizgatás, virágok, séták, miegyebek, meg volt h elvitt pár számomra jó, különleges helyre, a titkaimat is el tudtam neki mondani, meg megnyiltam elötte, ilyesmiik, bár én elöször a haveri, baráti vagyy ugymond "testvéri" viszonyon kivül nem akartam tőle többet, azt mégis összejöttünk.... Éreztem nagyon azt a valamit iránta, amit igazi lángolós szerelemnek hivunk, és elötte is voltak már kapcsolataim, de rövidek voltak meg azoknál pont ezt nem éreztem.. Biztam benne h ő is szeret ugy is gondoltam, csak az ex kajtatott utánna, meg "eltünt" a volt párom végül összevesztünk... Meg megjegyezném, ő volt "ugy" is számomra az első, kicsit érettebb voltam középsuliba is azoknál a lányoknál akik azon versengtek 15 évesen h ki vesziti el hamarabb, én viszont nnormális, jó kapcsolatra vágytam mindig is csak senkinek se kellettem (pedig nem vagyok csúnya csak nhezen ismerkedek kicsit.) Aztán sokáig nem beszéltünk, meg rosszba voltunk, 1cer találkoztunk, beszéltünk, meg kibékültünk.. Rá nemsokra le is feküdtem vele, közbe ő még mindig eggyütt van azzal a csajjal... Én utánna évekig nem tudtam ujra szerelmes lenni, nemrég volt 1 1 éves kapcsolatom, ami labdába se rughatott az elözőhöz akiről irtam.. Mikor összejöttem azzal az exemmel akivel egy évig voltam, szerettem, de nem ugy ahogy azt az exemet... Ő nem dolgozott, életcéljai se voltak, anyucikicsifia volt, másik exem meg totál az ellentéte, ő pl. mindig vitt valahova,, mig az 1 éves exem az nem.. És mikor vele voltam akkor is nem volt olyan nap h ne jusson eszembe az a volt nagy szerelmem, nem tudta "felülirni" az utolsó exem őt... Fáj még a mai napig ha eszembe jut, főleg h néha felhiv, találkozunk, dumálunk, meg bizony volt h megcsalta velem azt az anyukát akivel eggyütt van még, már 5 éve kb (kivéve azt a 3 hónapot amit velem volt). Néha jól esik h meghallgat meg dumálunk, mikor az utolsó exemmel szétmentünk, ő volt az 1. akivel ezt megtudtam beszélni, meg amugy értelmes, ügyes gyerek lenne... Jó ha dumálunk, talizunk néha, meg tényleg jó tudni h hogy van, ha nem hallanék felölle az se lenne jó... Csak néha iszonyat felkavar, főleg ugy is h már kb 4 éve volt ez... Ez mindig igy lesz? Nektek is volt már legalább ilyen kapcsolatotok? Mit tudnék csinálni h ez ne igy legyen?

L/24



2014. nov. 12. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak volt egy fiatalon, akit mai napig emleget, hol így, hol úgy, nem tudom, milyen vége lett, vagy mi volt pontosan, de nagyon mély nyomot hagyott benne, pedig azóta már sok év telt el, elmúltak már 50 évesek is.
2014. nov. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor nemcsak én vok igy, de kiváncsi vagyok más történeteire is. még meselhetek majd
2014. nov. 12. 23:52
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Szia. Nekem is volt 17 evesen egy 2 honapos kapcsolatom, ami hatalmas es mely szerelem volt. De aztan elhagytam egy rossz dontes miatt. En se szerettem senkit ugy mint ot. Evekig gondoltam ra, fajt hogy vege. Nagyon sokszor almodtam rola eveken at, azt hogy eszre se vesz es ez fajt. Aztan ezt meguntam ugymond, es 13 ev utan rairtam fb-n, hogy jo lenne beszelgetni meg ilyenek. Legnagyobb meglepetesemre par nap utan felhivott. Aztan talalkoztunk. Elmondta hogy o sem tudott meg engem elfelejteni, es hogy en voltam elete szerelme. Ez 7 honapja tortent. Ma ujra tombol koztunk a szerele. Annyira szeretem, es boldogga tesz mert erzem o is mennyire szeret. Ugy tervezzuk hogy hamarosan osszekoltozunk.

Szerintem ez az az erzes mikor tudod hogy o volt eleted szerelme. Megeri meg egy eselyt adni, merni kell hallgatni a szivre addig mig nem keso.

2014. nov. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ismerős...
2014. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, érdekes dolgok ezek.

Nekem volt egy pasi 6 évvel ezelőtt. Még igazi kapcsolat sem lett belőle, ennek ellenére nekem 4 év kellett elfelejteni, túltenni magam, mindezt úgy, hogy semmilyen kontaktus nem volt köztünk ezalatt.

De az alatt a 4 év alatt mindig is azt gondoltam, nagy hatással lesz, ha egyszer újra látom, vagy valami.

Igaz, nem találkoztunk, csak beszéltünk (így 6 év után).

Meg vagyok lepődve, ahhoz képest nem is izgat az egész. Érdekel, mi van vele, de nincs az az érzés, amit gondoltam, hogy lenne ilyen esetben. Semleges.

2014. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy hosszú borzalmas kapcsolatom után éltem a szinglik életét, próbálkoztam társkeresőkön, de aztán egy buliban ismerkedtem meg Vele. Egyből tudtam hogy Ő az. Ez négy és fél éve volt. Párszor randiztunk, és minden tökéletesnek tűnt. Úgy látszott, vagyis azt éreztem ő is ugyanazt érzi mint én. Kis meglepiket hozott a randikra, pl. pudingot főzött, és ő mondta hogy még soha senkinek nem csinált ilyet, és nem is érti magát,stb...Ilyenekkel engem nagyon le lehet venni a lábamról. Esténként órákat beszéltünk telefonon, pedig én aztán nem vagyok beszédes, de vele olyan könnyen ment. Két hét után még a haverja szülinapi bulijába is elvitt magával. Nem tudom mi volt a baj, de aztán két három hét után azt mondta túl bonyolult most az élete, és mégse folytassuk. Ez szerintem kamu szöveg volt, de ő így döntött, muszáj volt elfogadnom. Én azóta sem tudtam túltenni magam rajta. Két és fél éve kapcsolatban élek, de közel sem vagyok olyan boldog mint vele voltam abban a két hétben. Tudom hogy nem lesz több ilyen. De ezt ő cseszte el. Nem nyomultam, nem számított mennyi pénze van, én tényleg tök normális voltam. Kicsit haragszom még rá, de nincs értelme. Abban reménykedem egyszer láthatom rajta azt hogy megbánta, és az nekem elégtétel lesz. Persze ettől én még boldog nem leszek. Szerintem ezzel semmit nem lehet tenni, hogy ne így legyen. L/34
2015. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fel hát..
2015. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen
2016. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!