Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns miatti fülcsen...

Antidepresszáns miatti fülcsengés. Ha abbahagyom a gyógyszert, akkor megszűnik a fülcsengés?

Figyelt kérdés
4 hete tart, kb ennyi ideje szedem a gyógyszert is pánikbetegségre.

2015. ápr. 23. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a gyógyszer neve?
2015. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Cipralex 10 mg!
2015. ápr. 23. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Hagyd abba a szedését, mert valószínű, hogy több mellékhatást is produkálhat. Mivel, ha valami mellékhatást már lehet észlelni, akkor tanácsosabb abba hagyni és átállni más gyógyszerre, de jobb ha tájékoztatod erről az orvost. Pánikbetegséget pedig lehet gyógyítani pszichoterápiával, és nem fontos a gyógyszer, mivel néha több kárt okoz, mint jót.
2015. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem válaszolóval. Ha abbahagyod a szedését, akkor elmúlik igen a fülcsengés. Nekem is az SSRI ezt okozta, de még számtalan más mellékhatást is. Többek között rossz lett a májfunkcióm, és majdnem megkopaszodtam. Abba is hagytam a szedését.
2015. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is van fülcsengesem sőt néha látok fényeket, hallok hangokat.

Valdoxant szedek , ami nem jó semmire csak erre hogy tönkre tesz.

2021. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!