Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki szedett már antidepresszán...

Zotya... kérdése:

Aki szedett már antidepresszáns (kedélyjavító) gyógyszert, az mennyi idő elteltével kezdte el érezni a hatását? És milyen változást érzett?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Zotya az előbbi nyugtatós kérdésedből kiindulva nem vagy egy észlény csoda, hogy életben maradtál eddig. :D Csak itt a gyiken több tucat ilyen kérdés van fent ahol leírják, hogy 2-3 HÉT, ismétlem HÉT, hogy fel tudd fogni öcsém. Amikor pár hete engem is érdekelt ez a téma, nem tettem fel kérdést hanem megnéztem itt gyiken a válaszokat sőt mivel talpraesettebb vagyok még a neten is kutakodtam a kiba..ott wifin, telefonnal szóval megoldható lehetne számodra is. :D De leírom neked te pö.s, hogy eleinte sza.abbul leszel aztán 2-3 HÉT, ismétlem HÉT múlva jobban leszel ba..od. De ezekről le is kell állni. És adjál zöldet te kis kö.sög, mert mind ezt leírtam, igaz alpári stílusban, de legalább válaszoltam. ZÖLDET B..I. :D
2015. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hátha nem egyformán reagál az emberek szervezete, és valakinél hamarabb jelentkezik a javulás. Egyébként miért kell ilyen stílusban írni? Itt így szokás?
2015. ápr. 18. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokfélét szedtem. Kb. 2 hét elteltével elmúlt az összestől az egészséges életösztön és öngyilkosságot kíséreltem meg.A depresszió mélyült és testi tünetekkel járt a gyógyszerszedés: remegés,hízás, fogyás,szexuális gondok, agresszivitás, gégeödéma.... soroljam?
2015. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hatását 2-3 hét után fejti ki igazán. Nekem nem használt, csak rosszabbul lettem tőle. Négy hónapig erőltették a szedését, de addigra teljesen elfogytam, és már idegosztályra akartak beutalni. Akkor már a májfunkcióm is tök rossz volt, így abbahagytam a szedését.
2015. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zotya, azért kellett így reagálnom a kérdésedre, mert ismétlem több tucat kérdést tettek már fel ezzel kapcsolatban, csak ahogy a legtöbb ember te is a sült galambot szeretnéd a szádba és nehezedre esik keresgélni, pedig ez idő alatt több hasznos dolgot találnál, mint amennyit az itt lévő 5-6 válaszból ki lehet szűrni. :D Hidd el, én is keresgéltem és megérte.
2015. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, valóban a kényelmesebb megoldást választottam, és azt vártam, hátha azt írja valaki, hogy nála hamarabb jelentkezett a javulás. Talán türelmetlen vagyok. Ettől függetlenül még nem kell butának titulálni. :)
2015. ápr. 18. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszon besírtam,de meg kell hagyni teljesen igaza van..olyan Csernus Imre style...s hasznos a válasz!!
2015. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!