Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom? Teljesen úgy érzem...

Mi bajom? Teljesen úgy érzem magam, mintha megbolondultam volna.

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van, tegnap este óta, mintha álmodnék, mintha valami álomvilágban lennék. Elvesztettem önmagam és azt érzem ez már nem is én vagyok. Nem érzek mást csak félelmet..Mellette majd fel tudnék robbanni olyan ideg van bennem és folyamatosan sírok. Borderline személyiségzavart állapítottak meg nálam, nem olyan rég, de ilyet még nem éreztem. Pánikrohamaim vannak és a hányástól is rettegek, ebbe vagyok belebetegedve még nagyon, most már emiatt folyamatos a hányinger és nem merek enni+ azt álmodtam, hogy megettem egy nagy tányér spagettit és most szinte érzem a torkomban az egészet. Annyira furcsa. Egyedül vagyok itthon és nagyon nagyon félek. Mit tegyek?

16/L


2015. ápr. 25. 15:08
 1/7 anonim válasza:
75%

Hívj fel valakit vagy menj el orvoshoz! Ez nem vicc és nem normális! Nagy bajod is lehet belőle!

Kérlek menj el vagy szólj valakinek!

2015. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Aludtál, ahoyg szoktál?

Eszel, ahogy szoktál? És eleget?

Valami gyógyszert elkezdtél szedni?

2015. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hívtam anyáékat, de csak leordították a fejem, hogy ez megint csak a saját hülyeségem.
2015. ápr. 25. 15:23
 4/7 A kérdező kommentje:

Hajnal 3kor aludtam el és elég későn keltem (nálamez mindig így van)

Enni nem merek, de próbálkozok, nem éheztettem ki magam.

Gyógyszert homeopátiásat szedek csak, de már egy ideje és ilyen még nemvolt

2015. ápr. 25. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi is az új jelenség? A pánikroham?
2015. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A halálfélelem, és az a furcsa érzés, mintha álmodnék
2015. ápr. 26. 01:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Derealizációnak hívják azt a tünetet, amikor valaki úgy érzi, hogy furcsa, idegen, vagy álomszerű lett a világ. Borderline személyiségzavarban gyakori. Próbálj megnyugodni, tereld el a gondolataidat valamivel, és hétfőn menj el a kezelőorvosodhoz, mondd el neki ezeket a panaszokat!
2015. ápr. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!