Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ilyen intenzívek a...

Miért ilyen intenzívek a drogozással kapcsolatos álmaim? Évekkel ezelőtt drog függő voltam.

Figyelt kérdés
Általában nem szoktam emlékezni az álmaimra, de ezekre mindig emlékszem, és egész napomra kihatással vannak. Főként gyötrő lelkiismeret furdalásom van, hogy újból hozzányúltam az egyik anyaghoz, de valójában nincs így, ez csak egy álom, de annyira valóságos, hogy egész nap nyomasztó érzésem van ilyenkor, hiába tudom, hogy az álmaimat nem én irányítom, és ami álmomban történik azért nem kell felelősséget vállalnom.

2015. ápr. 27. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt hívják pszichés függőségnek. Attól, hogy abszinens vagy még bármikor visszaeshetsz, ha nem vigyázol, ezért fent kell tartani a józanságot, folyamatosan foglalkozni kell magaddal. Az ilyen álmok a sovárgás részei. Hasonló ahhoz, amikor viszonzatlanul vagy szerelmes, és azzal a személlyel álmodsz, akár évek múltán is.

Példúl én ha átdohányzom is napot, képpes vagyok akkor is cigarettáról álmodni, mert álmomban is kattogok.

2015. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hipnózisban könnyen feldolgozható.

https://www.youtube.com/watch?v=dRiY2A1lXoE

2015. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!