Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy problémám már jó...

Van egy problémám már jó ideje, valószínűleg depresszióban szenvedek:egyfolytában ideges, lehangolt vagyok és nem tudok koncentrálni, egy ideje hánytatom és vagdosom magam. Iszonyatosan fáradt vagyok minden nap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 16:36
 1/8 anonim válasza:
65%
a vagdosás meg mindig divat? lemaradtam
2015. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Levegőváltozás jót tenne. És egy pszichológus. Vagy az, hogy ide kiírod minden bajodat.
2015. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.... látom még nem voltál annyira lehangolt, nem azért csinálom mert olyan marha nagy divat hanem azért mert utálom magam és ezzel büntetem magam azért mert rossz ember vagyok- erről nem tudsz semmit
2015. ápr. 28. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért lennél te rossz ember? Nem tudsz olyat mondani, ami miatt elítélnélek.
2015. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

# 4 mindenki elítél mindenkit és nem hiszem hogy te kivétel lennél.

Kerdező szerintem látogass meg egy psychológust én is depressziós voltam és vagyok is ellátogadtam énis a dokihoz kényszerből de nem tudtam benne megbízni így többet nem mentem de remélem neked több szerencséd lesz nála :)

2015. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam is ez a legnagyobb baj, hogy nem bízom senkiben és így ezt lehetetlen elkezdeni. Azonkívül nem tudom hogy jutottam idáig mert sosem volt ez a fajta viselkedes jellemzo ram. De köszönöm :)
2015. ápr. 28. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Miert alakult ez ki?Keresd meg a problema gyokeret,es szuntesd meg.Ennyi.Egyebkent en a helyedben inkabb azert utalnam magamat,mert vagdosom es hanytatom magam es en egy ilyen elbaszott ember vagyok aki ilyen gyenge.Es eztan felmondanek vele.Ilyen egyszeru,csak most mindenki tulnagyolja a problemakat meg minden.Minek kell idegesnek lenni?Az elet egy tulelo jatek.Lehangolt?miert vagy lehangolt?Ne vagdosd magad!Ronda nyomok maradak,es semmit sem old meg.Regen en is csinaltam,bar en azert,mert szeretem az ilyen fajta fajdalmat meg vert.de ez sem indok igazabol.

Hanytatni foleg ne hanytasd magad,mert szetmegy a nyelocsoved es budos lesz a leheleted,hiaba mosol fogat.Es ez mar nem depresszio,hanem bulimia.

2015. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Remélem jobban vagy.

Nem kell senkiben bíznod.

Ha adsz esélyt valakinek, majd megtanulod, hogy előbb a saját megérzésedben bízz.

Indulj el az úton, majd felállsz, ha történik valami, és idővel majd kialakul, hoyg sajtá magadban bízz a legjobban - de a segítséget azért fogadd csak el, mert méltó vagy rá!

2016. jan. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!