Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lett ilyen "divatos"...

Miért lett ilyen "divatos" manapság a vagdosás? Nemcsak a lányok, hanem most már fiúk körében?

Figyelt kérdés
Egyszerűen régebben ilyen nem volt. Manapság már majdnem minden második-harmadik tini csinálja ezt.
2015. máj. 4. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
De régen is volt ilyen.
2015. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Régen is volt.
2015. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem láttam régen ilyet.

Biztosan egymástól tanulják és gyorsabban terjed a net miatt.

2015. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Régebben nem volt ilyen gyakori, erre próbáltam utalni. Persze, hogy előfordult, de az, hogy ennyire gyakran, ennyire sokan, az bizarr.
2015. máj. 4. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:

az öngyilkosságok módja is mindig divat függvénye volt. Régen vízbe fulladás, vasút elterjedése után vonat elé ugrás, II. vil. háború után akasztás... Most meg ez a divat. Ja, és a kamaszok körében szintén az akasztás. Az emberek egyébként nem betegebbek, mint régen, csak más módszert választanak, és mindenről tudomásunk van.


Régen eltitkoltak mindent...

2015. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régebben nem volt instagramm, meg mi faß, hogy lásd. Akkor csak a közvetlen környezetedet láttad.
2015. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régebben az újságokból lehetett tájékozódni. Még régebben a kisbíró dobolta ki. De ma már dől mindenfelől!
2015. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!