Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ez valami betegseg?

Lehet ez valami betegseg?

Figyelt kérdés
1 honap kb. ugy telik el, hogy minden nap rossz, melankolikus es ez 1 hetig megjobban felerosodik es olyankor nagyon a padlon vagyok. Utcan ok nelkul sirogorcsok jonnek ram, elzarkozok mindenki elol meg hasonlok, vagdosom is magam. De erre az egeszre okot nem tudok ez a legkellemetlenebb. Egy evvel ezelott volt egy fiu akit nagyon megszerettem, es egy este megkerdezte hogy nem e lennek a baratnoje. Termeszetesen igent mondtam. Aztan masnap ezt visszamondta. (mind ez neten keresztul tortent). Es ez elegge megviselt. De ez mar egy eve. Mas inditekot nem tudok mondani. Nagyon figyelmes, torodo csaladban elek. Barati korom is teljesen normalis. Segitsetek legyszi, hogy mi lehet ez. Lehet valami velem szuletett betegseg, hogy depressziosnak erzem magam? Tapasztalt valaki ilyet vagy valami hasonlot? Valaszokat elore is koszonom. 16/L

2015. ápr. 28. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mentális betegség. Nem a fiúval van a gond főleg, hogy neten történt minden.. Azt szard le..Az ilyen dolgokat sok kis dolog hozza össze és így alakulnak ki ezek. Próbálj beszélgetni valakivel, legyen társaságod. :) Ha akarsz írj én 24/7 ben online vagyok. ;)
2015. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is volt ilyen csak nem ennyire durván, nekem azért mert nem voltak barátaim (igazából voltak csak úgy éreztem nem vagyok rájuk kíváncsi) ne sokat agyalj ezen !! inkább foglald le magad valamivel!
2015. ápr. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
előző vagyok!! ha van még valami kérdések írj üzenetet!!
2015. ápr. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!