Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túlpörögtem jó értelemben....

Túlpörögtem jó értelemben. Antidepresszánst szedek már pár hónapja és abbahagyom mert jól vagyok! (? )

Figyelt kérdés

Először is jó ötlet abbahagyni? Mert szerintem IGEN, abszolút elmúlt minden rosszkedv. Vannak céljaim terveim például kitűnő munkavállaló akarok lenni és egészen a főnöki posztig fel akarom magam küzdeni!! Lentről felffelé török teljesen. És ez jó :)

Aztán annyi barátommal beszélek hogy sokkal és tartalmas beszélgetések. Imádnak úgy érzem és halgatnak rám, simán befolyásolom és átverem sok ismerősömet.

Most meg buliznék egész nap nem vagyok fáradt mert sok dolgom van :)) Nem tudom hogy antidepresszáns hogy hat de ez jó mondjuk az már nem hogy éjjel háromkor üvölt velem nagynéném hogy aludjak :DD Szó szerint szerintem az antidepi a tuti úgy hat mint a hétfájdalom.


Azért gondoltam minek szedjem nem vagyok depressziós. Egyébként 7-8 hónapja szedem

Pszichiáterhez nem tervezem visszamenni soha de soha!!!!!



2015. máj. 5. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy jó érzés, sajnos én is ismerem. A gyógyszer egy nagyon jó kezdő lökés volt nekem a gyógyulásban, de eszemben sem volt örökké szedni, sőt alig vártam, hogy lerakhassam. Ha jó neked ez a hamis boldogság akkor szedjed csak ameddig szeretnéd meg ameddig ki nem nyírja a májadat.
2015. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Higgyél nekem, ha abbahagyod a gyógyszer szedését, hamarosan vissza fogsz menni az orvosodhoz. Csak sokkal rosszabb állapotban, mint először. És sokkal erősebb gyógyszert fogsz kapni, a gyógyulásod is hosszabb lesz. Fojtasd a szedést, ha jót akarsz magadnak.

2015. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy átlendültél a mániás fázisba. Ez a bipoláris depresszió felső szintje. Ne hagyd abba magadtól a gyógyszert, de beszélned kell az orvossal, mert ennek rossz vége lehet. Átéltem...

H valóban bipoláris depressziót állapítanak meg, akkor hangulatkiegyenlítő szer is kell.

2015. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na megint én vagyok!! :D Hát nem tudom de még mindig jó kedvem van, de nem is jó kedvem inkább olyan hogy csinálok egy csomó dolgot.Olyan érzésem van mintha egy hajtana valami eszméletlen módon.


Kb hétfőn buliztam hajnal 1-ig, berúgtam és nagyon csúnya összevesztem haverommal mert nem akart több cigit venni nekem. Elköltöttem aznap vagy ötezret nem érdekelt. Kedden felkeltem fáradt voltam de buliznia akartam mert csak. Fiatalság bolondság alapon. És tök érdekes h. amióta nem szedem antidepit kiválóan barátkozok, folyton beszélek emberekkel bárkire ráveszem hogy bulizzunk. :''D

Mert kedden is az volt hogy ottmaradtam bulizni és éjjelig buliztunk. Buszmegálló oldalába pisiltünk, vonat dudált ránk, a kukából szedtük ki az ételt és megtük de nem baj :D most jutnak eszembe


aztán szerdán megint buli hajnalig csak a szokásos tombolás, vonat jött majdnem elütött amikor a sinekre pisiltem. Két óra alvás bemegyek munkahelyre hülyének néznek, mondják furcsán nézek. Mondom jó mert alig aludtam meg buliztam. Fasza zöld gatya rövid segges és feszülő izompólóba bemegyek lássák ki a menő azért :D Erre megyek melón mindenki néz utánam csodálattal, mondják boltba de jól néz ki valaki mondom ha jól nézek ki de már strandra akarok menni!!!! :DDD És komolyan már strandolnék balatonon hideg sörrel stb


Most meg itt írok de minek nem tudom csak jó dicsekedni a menőségemmel. :) Na szóval és olyan jól vagyok most holnapra is megvan a programom csak már nem bírom kivárni :DD

2015. máj. 8. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy az antidepresszáns meg az alkohol nem fér meg egymás mellett? Tilos inni antidepresszánsra.
2015. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hááát, hallod, ez elég egyértelműen bipoláris depresszió, per pill mániás fázisban:

[link]

Vigyázz, ez nem játék!

2015. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!