Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Furcsa dolgok keringenek a...

Furcsa dolgok keringenek a fejemben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Igazából megfogalmazni is nehéz a dolgot, de azért megpróbálom: Vannak bizonyos ciklusok, (legutóbb például egy hónapja volt ilyen, azelőtt pont egy éve) amikor nagyon furcsa emlékek törnek fel az elmémben. Olyan emlékek, amik valószínűleg meg sem történtek, mert két másodperc mulva már is tudok visszaemlékezni arra az emlékre. Tehát amikor éppen megint rám jön ez az "emlékroham", akkor abban a két másodpercben tisztán látom a dolgot (mindig ugyan azt) de utána vége ennek az érzésnek, és elfelejtem, tehát most se tudnám visszaidézni. Kicsit deja vu-szerű ez az érzés, de vannak napok (cikluson belül) amikor ezek az emlékek vagy 5-6 alkalommal is előfordulnak néhány órás kihagyásokkal. Kicsit ilyennek képzelem a skizofréniát, mármint, hogy az ember nem emlékszik semmire, ha épp nincs "benne" abba az állapotba. Tapasztalt már valaki hasonlót?

2015. máj. 10. 22:44
 1/2 anonim válasza:
Ezt ugy érted, hogy történik valami és ugy érzed mintha már megtörtént volna? és még emlékszel is rá hopgy ha valamit elrontottál hol rontottad el?
2015. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ha utána olvasol a skizofréniának akkor megállapíthatod hogy az általad leírtak alapján te nem vagy beteg.én igy látom. én skizo vagyok amúgy,és teljesen idegen amit te leírsz,pedig én szinte mindenen átmentem már a betegségem 19 éve alatt...
2015. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!