Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érdekelek senkit?...

Miért nem érdekelek senkit? Miért hazudnak nekem állandóan? Miért néznek le? Miért nézik el, ahogyan leépülök?

Figyelt kérdés

Magáynyos vagyok, senkit nem érdekelek, senki nem szeret.. Az önbizalmam teljesen nuku, nincs olyan barátom, akivel mindent szívesen megosztanék, és rengetegen kinevetnek, ha történik velem valami rossz.. mindenki lenéz, mert bezárkóztam az emberek elől, nem tudok megnyílni sem, mert kinevetnek amiatt, amiket szeretek, vagy amilyen zenét hallgatok. Sok minden megfordult a fejemben, de a válasz általában az,hogy "ne, még előtted áll az élet!" vagy "ne, mert számítasz sok embernek!". De én nem így veszem észre. Senkinek nem számítok. Senkit nem érdeklek. Van olyan, aki hasonló képpen áll vagy állt? Az aki állt, az hogy tudott megbírkózni az ilyenekkel? Kérlek, segítsetek..


16/F



2015. máj. 13. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
a depressziót kezelni kell, mert betegség, fordulj orvoshoz (pszichiáter)!
2015. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hagyd ott azokat az embereket, azt akörnyezetet, ahol átnéznek rajtad, ahol hazudnak neked!

Nem csak yilen emberek vannak!

Keresd a jókat!

Próbáld leküzdeni Magadban azt a vágyat, hoyg azokkal akarj jóban lenni, akik így bánnak Veled!

2015. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a társaság az osztályom lenne.. és hát igen, ha nem akarok velük foglalkozni, akkor is - akár erőszakosan is - piszkálnak valamivel..


Egyébként 1. kérdező: Voltam már, és nem vagyok depressziós.

2015. máj. 13. 21:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Az iskolát viszont nem szeretném ott hagyni, mert nagyon jó iskola, rengeteg jó tanárral.
2015. máj. 13. 21:06
 5/8 anonim válasza:

Van valami hobbid? Ott tudsz barátokat szerezni.

Szerintem ha már úgy érzed, hogy a gödör legmélyén vagy, akkor fogd fel úgy hogy nincs mit veszítened, mert tényleg nincs.

Barátkozz! Az nem biztos hogy elsőre sikerülni fog, de ha próbálkozol és hiszel benne akkor tuti hogy lesz valaki akivel lesz közös témátok.

Amúgy velem is ugyanez a helyzet többé-kevésbé, viszont nekem mások az elveim:) 16/L

2015. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Természetesen vqn hobbim(Airsoft) de igazából ott sem lehet úgy ismerkedni vagy nemtudom:/
2015. máj. 14. 10:24
 7/8 anonim válasza:

Velem is ez van.A suliban folyamatosan aláznak hogy dagadt vagyok [[66 kg vagyok most]] és már annyira dühös vagyok hogy elkezdtem edzeni [[Sulyzozok,Felüléseket csinálok és futok]].Valamilyen szinten azt szeretném hogy szenvedjenek... akárcsak én, amikor hazaérek kb 1-2 órát csak sírok.Igaz nekem van 1-2 ember aki segít de már ők sem nagyon izgatnak.Ha panaszkodok vagy azt sorolják hogy nem lehet megérteni vagy azt hogy menjek pszihologushoz...Néha megfordul a fejemben az öngyilkosság gondolata is...


ha esetleg szeretnél dumálni:

Skype:Speedman1777

2015. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak hagyni kell hogy elteljen az idő. Találj olyan tevékenységet ami élvezel, nem káros és talán még hasznos is!
2015. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!