Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is idegeskedik ennyit...

Más is idegeskedik ennyit mint én? Folyamatosan szorongok, miért?

Figyelt kérdés

Idegesít, hogy ennyire szorongok egyszerű dolgoktól is. Ma például ezen kattogok már mióta felébredtem:


Este egy hétre mennem kell vissza vizsgázni a sulimba Pestre. Úgy döntöttem, hogy nem vonatozok, inkább autóval megyek. Megbeszéltem két ismerősömmel, hogy velük megyek és jövök is haza. Azon idegeskedek, hogy az autó a koli előtti utcán lesz hagyva, tuti hozzányúlnak majd, meg reggel a koliból a suliba beérni gyalog 20 p. és mindenki majd az én fülem rágja hogy vigyem ide oda.

Ezek miatt a kedvem is elment az egésztől, és inkább mennék vonattal. Normális dolog ez??


A másik, hogy nagyon nehezen tudok nemet mondani. Ezt az előző koliból furikázásra is értem. Nem tudok egyszerűen nemet mondani. Más is van így? Vagy volt ? Hogy változtassam ezt meg?


2015. máj. 17. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni időnként nem-et mondani. Az első 1-2 nem a legrosszabb, utána már megy, mint a karikacsapás! :) Próbáld ki!
2015. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!