Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire karos a fajdalomcsill...

Mennyire karos a fajdalomcsillapito es utanna az alcohol fogyasztas (palinka es vodka)? Ezt vehesseuk drognak is? V? 16/L

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, milyen erős fájdalomcsillapítóra iszol. Minnél erősebb, annál érdekesebb a hatás. Ennek az az oka, hogy felerősíti a gyógyszer hatóanyagait, vagy épp fordítva, az alkohol hamarabb beüt. De a májat igen csak megterheli.
2010. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan rég volt már a kérdés...
2010. febr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Tisztító hatása van a vesére!


Mellelseg enyhe bódult jókedvet okoz!

2010. febr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképp káros!

De a mai világban ki az,aki semmit nem csinál(gyógyszer,alkohol,kábszer..stb)Sajnos!

Valameddig elmegy...de ne vidd túlzásba!Inkább csak szimplán rúgj be e vodkától...!:))

Amúgy én azért nem tenném a helyedbe,mert hosszútávon máj és vesekárosodást okozhat! Te döntesz!

2010. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal károsabb mint a helyesírásod.Mellesleg engem az is kiütött:) 16 évesen nem elég az alkohol?Mit csinálsz majd 20 évesen?Heroinista leszel?Vigyázz magadra és élvezd az életet(d).De legyél mértékletes úgy is lehetnek nagy flasheid!!!
2010. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vehessük.
2010. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alkohol magában is drog...
2010. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!