Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongást, pánikbetegséget...

Szorongást, pánikbetegséget dtb pszichés dolgokat gyógyszerrel kezelik nem?

Figyelt kérdés
napok óta egész napos szorongással kküzdök semmit nem bírok csinál, a doki meg csak valerianat adott meg reggel fél szem béta blokkolót. Már ott tartunk hogy napi 3x 2ot eszek de nem sokkal jobb. Miért nem akar kiirni nyugtatót, később hatni fog?
2015. máj. 19. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyál mellé egy liter citromfű teát naponta, és szedjél B-MAX vitamint, magnéziummal.
2015. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A béta blokkolóból nehogy többet vegyél be mint amit mondott. Jesszusom az szívgyógyszer.
2015. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neem csak felet eszek.mert nagyon magas volt a pulzusom a vernyomasom viszont jó. Ezért kell csak felet nehogy s vernyomasom is levigye.
2015. máj. 19. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem háziorvos kell, hanem pszichológus vagy pszichiáter. A házidokinak az lenne a dolga, hogy továbbküldjön a megfelelő helyre. Fogproblémákkal se hozzá mész.
2015. máj. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nekem annyira hirtelen jött hogy meg se tudnám mondani mi okozza. Ügyeleten kötöttem ki vele ahol adtak nyugtató injekció meg egy kis fél béta blokkolót. És azt mondták ha nincs jelentod változás akkor pajzsmirigy. Na innen jött h a háziorvost kerestem fel
2015. máj. 20. 07:55
 6/6 anonim ***** válasza:
se az ügyelet, se a háziorvos nem ezen a szakterületen mozog, azért mondom a pszichót
2015. máj. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!