Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegesség időre menő feladatok...

Idegesség időre menő feladatoktól?

Figyelt kérdés

Bármilyen feladat ha időre megy olyan szinten idegesít, megrémít, hogy alig tudok koncentrálni, van hogy le is fagyok :(

Mitől lehet ez és főleg mit tehetek ellene?

Az új munkahelyemen igencsak gyorsan időre megy minden és így magára a betanulásra is alig tudok figyelni,nemhogy megjegyezni mindent,ami még sok is. :'(


máj. 22. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Válts nyugisabb helyre, nem az idővel lesz ott a gond hanem a hülye szabályokkal amik az időhiányt generálják!
máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Nameg a másik...

A munkahelyed kudarca nem a te kudarcod, nem vagy fogaskerék! Senki sem az hosszútávon!

máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Jó is lenne váltani, de sajna nem sok lehetőség van :( Munka meg ugye kell valami.

Ezért szeretnék valami ötletet, hogyan fejlesszem magam olyan téren, hogy a feszkó ne menjen a betanulás rovására. ?

máj. 23. 07:31
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Kezdésnek csökkentsd a munkaidőt...

Betegácsi, táppénz, adsz veszel stb!


Pénz kell az élethez nem munka!

Ez alapelv.

máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A munkáról nem fogsz lemaradni soha, mert az mindig van / volt / lesz!

De az élet elmegy melletted, meg a nyár is..

máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, én is gyűlölöm az időre menő bármit!!! Olyan szinten befeszülök tőle, hogy hihetetlen! Én arra jöttem rá, hogy nekem pl. semmi időérzékem nincs, és valószínűleg ezért utálom az időre menő akármit, akár játékokat is, mert túl nagy feszültség.


Tényleg keress másik munkát, ami nyugisabb, kár megvárni, míg kirúgnak emiatt téged, ahogy az is kár, ha tönkremész miatta!

máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Keresek én, de sajnos a bejárás nehézkesen megoldható jogsi,autó nélkül :( Ezt a helyet is kb fél év után sikerült megtalálni.
máj. 28. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor helyben keress bármit! Akár a minimálbéres is okés ha nem viszi el minden idődet!

Vagy a részmunkaidős meló.

Mivel nem vagy mobilis így a lakóhelyeden kell kitalálnod és megtalálnod a lehetődségeket amiből majd meg tudsz élni.

Ezt meg úgy nem lehet, ha csak aludni jársz haza!

máj. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!