Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha berúgnák, tudnám pihentetni...

Ha berúgnák, tudnám pihentetni az agyam?

Figyelt kérdés
Soha nem pihentetem az agyam, mert nem tudom egyszerűen. Örökké jár, gondolkozok, töröm a fejem, és újabban rohadtul fáj már a fejem. Azon gondolkoztam hogy ha 1 teljes napon át be lennék rúgva akkor eltompulna az agyam és legalább 1 napig pihenne. Ez mennyire állja meg a helyét?

2015. máj. 22. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hiába jár sokat, nem sok eredménye van...
2015. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát még mindig jobb ötlet, mint hogy szívjak gázt és ájuljak el, ahogy egyesek tanácsolták nem? :D
2015. máj. 22. 00:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én hipervigilitásban szenvedek, amit sem nyugtató, sem alkohol nem old meg.
2015. máj. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező az én agyam fél század másodperc alatt értelmesebb kérdést hozott volna össze szóval had járassad csak a régi traktort is sokat járatják, akkor is szar és ha nem használnák akkor is szar maradna. :D
2015. máj. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó: ezt bóknak veszem. De most komolyan, hogy a francba lehet pihentetni az agyat? Nekem ez a relaxációs cucc nem megy, mert elalszok. És a sok alvás se megoldás, mert azt olvastam hogy akkor is ugyan úgy működik az agy mint éberen :"D Nem akarom hogy kisüljön az agyam :/
2015. máj. 22. 02:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Rosszak az elképzeléseid a szervezeted működéséről. Addig örülj, amíg az agyad dolgozik, mert ha nem így lenne, az azt jelentené, hogy meghaltál. És ez sok más szervedre ugyanígy igaz. A szívedtől sem kérheted, hogy pihenjen egy kicsit, és hagyja abba a dobogást pár órácskára. A fejfájásod tuti nem attól van, hogy egész nap gondolkodsz, hanem pl. rendszertelenül alszol vagy nem eleget, kevés vizet iszol, sokat ülsz a gép előtt, sötétben olvasol stb. Amúgy arra nem gondolsz, hogy ha az agyadnak szüksége lenne kikapcsolódásra, akkor megtenné, amikor alszol? Inkább használd az agyad, ahogy csak tudod, ugyanis erre lett kitalálva.
2015. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!