Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önutálat es halalvagy ellen...

Önutálat es halalvagy ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Elegem van minenbol, utalom az eletem, es evek ota ez megy. Nem tudok boldog lenni, senki nem ert meg. 25/F
2015. máj. 25. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Semmit! Ha magadtól nem jössz rá, akkor semmit!
2015. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mert mástól várod a megbecsülést, pedig önmagadat nem tudod szeretni.

Szeresd meg magad, fogadd el olyannak amilyen vagy, és mások is el fognak fogadni, meg fognak érteni.

Boldog lenni csak magadban tudsz, és amikor boldog lettél, életkedved lesz nem halálvágyad.

Kezdj neki valaminek amit szeretsz csinálni, bármi hobbi és sport is megfelel, csak élvezd az időtöltést.

Ha már évek óta megy, akkor eléggé kilehetsz ahhoz, hogy olyasmibe fogj bele, amit eddig el se képzeltél. Érdemes :)

2015. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
én is ilyen vagyok, utálok élni, mindig rossz a kedvem, nincs kedvem semmihez, ráadásul holnap menni kell munkába, már ha rá gondolok is hányingerem van, jobb lenne meghalni szerintem! 23F
2015. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ha gondolod írj privátba velem is ugyan ez van talán tudok segíteni.
2015. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy kis nasi egy jó sorozat vagy film és egyből felvidulsz, na és persze a legfontosabb az emberi kapcsolatok társaság!emberek közt légy!hogy elterelödjön a figyelmedd

Kitartás átfogod vészelni ezt az időszakot is!

2015. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Születésünk után nem tanulunk meg helyesen lélegezni. A szervezet mindaddig tudja kezelni az oxigénhiányos állapotot, míg vérünk el nem koszosodik, vagy valami erősebb stressz, megrázkódtatás nem ér bennünket. Ekkor ugyan is az agynak több oxigénre lenne szüksége, hogy a külső behatásokat helyesen tudja feldolgozni. Az egyre hiányosabb oxigénellátás miatt, fel emésztődik agyunk szabad kapacitása, ami a boldogság felismeréséhez kell. Idővel besavanyodunk, és képtelenek vagyunk helyesen felmérni helyzetünket, a helyzetünknek megfelelő döntéseket hozni. Meddig tart ez? Amíg agyunk túl van terhelve. Vagy az oxigénhiányt fel nem számoljuk. Akinek ez automatikusan nem sikerül az pszichiátriára kerül, majd később diliházba. Vagy saját kezével vet véget gyötrelmeinek.
2015. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dolgozol vagy tanulsz?
2015. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Dolgozom. Nagy a stressz, nem birom a monotonitast. Ugy erzem nincs ertelme az egeznek, folyton ideges vagyok felek, ertektelennek erzem magam.
2015. máj. 25. 18:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol? Ha utálod, ki kéne valamit találnod Egy élet túl hosszú, hogy olyat csinálj, amit gyűlölsz.
2015. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha van kedved írj nyugodtan,hidd el átlehet, sőt átkell vészelni, ezeket az időszakokat, egy hete még padlón voltam elhagyott a barátom 3év után,felmondtak a meloban,nincs munkám,a névnapomat még a szüleim is elfelejtették egyedül a 300kmre lévő barátnőmnek jutottam eszébe és ez csak egy gyenge időszak amin átmentem pedig hidd el 2hétig csak feküdtem nem szóltam senkihez azon gondolkoztam,te atya úr isten 5napja nem szólaltam meg egy szót sem, és nem tünt fel senkinek. Közben betoppant a nagybáttyám és elrángatott a családjával mert látta hogy baj van 2napot töltöttem náluk kibeszéltem a dolgokat és viszonylag megnyugodtam majd te is átvészeled! 24/l
2015. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!