Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszerevés- más is szenved...

Kényszerevés- más is szenved tőle? Van itt olyan aki talált kiutat belőle?

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha kényszerevês akkor annak oka van. Szüntesd meg az okot és megszünik a zabálás.
2015. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondod komolyan? Hogy ez nekem eddig nem jutott eszembe! Csak meg kell szüntetni az okot! Zseniális, nagyon hasznos volt a válaszod, kösz.
2015. máj. 30. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én. Az ok: magány, egyedüllét - sokat unatkozom, ilyenkor filmezek, sorozatozok - és nassolok. A kiút az lenne, ha az előzőeket megszüntetném..


29/F

2015. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak technikai jellegű segítség: ha rádjön a kajálhatnék, rágj mentolos rágót vagy egy kis fogkrémet. A mentolosra nem esik jól a kaja.
2015. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam! De sajnos nem vált be. Az a baj, hogy én nem nassolok, hanem szó szerint válogatás nélkül mindent a számba tömök, amikor rám jön. Tehát pl ha telefonálnom kell, előtte/utána úgy vezetem le a stresszt (lehet hülyén hangzik, de ez nálam hatalmas stresszel jár) hogy ami épp a közelemben van elkezdem a számba tömni. Szóval nem nassolásról van szó, a pucér kenyér pl. nem valami finom, de nem is az íze miatt teszem.
2015. máj. 30. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Létezik erre önsegìtő csoport, érdemes lenne ott is keresni támogatást. Kérdés hogy ez csak stressz esetén van-e így vagy negatív érzelmek hatására is eszel. Ha stressz az ok, akkor vagy pszichológustól vagy szakkönyvekből érdemes tájékozódni hatékony stresszkezelési technikákról. Én pl tipikus emocionális evő vagyok, az érzelmi nehézségekre és az unalomra reagálok evéssel, túlevéssel
2015. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rágózzál az is jól levezeti a feszültséget.
2015. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!