Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

4-5 napja reggel 7-ig, 8-ig is fent szoktam lenni, majd alszok 5-6 órát, majd kezdôdik elölrôl.

Éhség érzetem szinte alig van, akkor eszek mikor eszembe jut, hogy már illene ennem valamit, akkor is csak könnyû ételeket tudok megenni és még azt is szenvedve. Nem kávézok, nem dohányzok, nem alkholizálok, nem stresszelek.

Néha azt érzem, hogy nagyon melegem van, de egy pillanat múlva már el is múlik. A tegnapi nap folyamán megittam egy 330 ml kiszerelésû RedBull energiaitalt (tudom, nem volt jó ötlet kevés táplálék mellé), most kicsit izgatottnak érzem magamat, szédülök, picit remegek is. Érdekelne, hogy ez miért van és mit tehetnék ellene.

16/l



2015. jún. 2. 03:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha ez még számít valamit: kiskorom óta vérszegény vagyok, azonban ez nem hatott ki különösebben rám (legalábbis nem ennyire [már ha ez emiatt lehet]) mint most.
2015. jún. 2. 03:33
 2/5 A kérdező kommentje:
És most teljesen oktalanul sírni is elkezdtem, kezdek megijedni. Életemben egyszer voltam depressziós, de kezdtem azt érezni, hogy valamiért azzá kezdek válni. Pedig tényleg nincsen semmi okom rá, jelenleg minden rendben van körülöttem.
2015. jún. 2. 03:41
 3/5 anonim ***** válasza:

A szédülést okozhatja a sok koffein. Nem véletlen akarják betiltani azt a xart.


De mi kezdődik elölről? Kajálni meg kell. Ötször egy nap, normális esetben...

2015. jún. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A virrasztás, majd a fáradságtól való kényszer elalvás kezdôdik elölrôl. Nem is érzem, hogy fáradt vagyok egyszersak megszokott csapni, utána nincs mese, aludnom kell.
2015. jún. 2. 04:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyáron nekem is felborul az alvásom. Javalom, hogy sportolj sokat, fáraszd ki magad, feküdj le időben, de ne is aludj 7 óránál többet. Be fog ez állni.
2015. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!